На Чернігівщині на виборчу дільницю не допустили представників УНП і КУН
В селі Орлівка Куликівського району Чернігівської області за ініціативою голови дільничної комісії № 740407 Ніни Андріївни Бабич від партії “Реформи і порядок” та за підтримки Ніни Олександрівни Д’яковської – секретаря комісії від Радикальної партії О.Ляшка
та ще шести “регіоналів” в комісії були зухвало не допущені до роботи комісії в день голосування два члена комісії від УНП і КУН. І це не зважаючи на те, що в місцевій районній газеті напередодні було надруковано повідомлення ОВК №208 про включення їх до складу цієї комісії.
Причина такої поведінки цих порушників виборчого законодавства: не допустити досвідчених і чесних членів ДВК на виборчу дільницю, щоб безперешкодно фальсифікувати результати волевиявлення виборців. Адже, наприклад, Віра Івашка багаторазово брала участь у виборах, в т . ч. як голова або секретар ДВК. А рухівець Олексій Івашко обирався в рідному селі від Української народної партії депутатом Куликівської райради у 2002 році, а його рідний брат Сергій – Орлівським сільським головою.
До речі, село Орлівка єдине в Куликівському районі в якому сільським головою у 2010 році було обрано не представника Партії регіонів. Не дивно, що районна влада на чолі з колись “помаранчовим” Олегом Шпаком, який очолює цей район ще з 2005 року, намагається вислужиться перед партією влади, тому навіть Орлівський сільський голова Микола Постол після обрання залишив КПУ і вступив у Партію регіонів і тепер виконує всі їх вказівки на цих виборах.
Чернігівська обласна Українська народна партія вважає такі дії грубим порушення закону і намаганням сфальсифікувати результати волевиявлення виборців.
Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.