Об’єднана опозиція на Чернігівщині приділяє значну увагу юридичним питанням
Голова Чернігівської організації “Батьківщина” Олександр Кодола повідомив, що представники об’єднаної опозиції найбільше уваги приділяють юридичним питанням перебігу виборчого процесу.
За словами О.Кодоли більше 10% виборців у Бахмацькому, Борзнянському та Куликівському районах голосують на дому і це викликає найбільше занепокоєння.
Олександр Кодола повідомив: “Сьогодні і вчора були тривожні з Ріпкинського, Ічнянського про залякування виборців представниками влади про невиплату пенсій, відключення газу”. А в Козелецькому районі за його словами є інформація про те, що всі автомобілі ДВК по завершенню підрахунку голосів мають вишукуватися на площі в Козельці і однієї колоною везти протоколи до ОВК в Прилуки.
На думку Володимира Поліщука вибори дуже брудні, є порушення, недопуски спостерігачів від опозиції на дільниці.
Є і технічні проблеми на дільницях. Він розповів, що особисто допомагав на дільниці в районі Лісковиці налагодити освітлення в кабінках.
Кандидат від “Батьківщини” зазначив: “Робимо все можливо аби зберегти результати, не допустити фальсифікації. Але складається враження, що ми всі граємо в вибори, в чесність, порядність. Навіть я не розумію хто з нас опозиціонер, а хто ні”. І додав: “Найголовніше з впевненістю дивитися в майбутнє”.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.