Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:38:23

Об’єднана опозиція на Чернігівщині приділяє значну увагу юридичним питанням

28.10.2012   18:10

Голова Чернігівської організації “Батьківщина” Олександр Кодола повідомив, що представники об’єднаної опозиції найбільше уваги приділяють юридичним питанням перебігу виборчого процесу.

За словами О.Кодоли більше 10% виборців у Бахмацькому, Борзнянському та Куликівському районах голосують на дому і це викликає найбільше занепокоєння.

Олександр Кодола повідомив: “Сьогодні і вчора були тривожні з Ріпкинського, Ічнянського про залякування виборців представниками влади про невиплату пенсій, відключення газу”. А в Козелецькому районі за його словами є інформація про те, що всі автомобілі ДВК по завершенню підрахунку голосів мають вишукуватися на площі в Козельці і однієї колоною везти протоколи до ОВК в Прилуки.

На думку Володимира Поліщука вибори дуже брудні, є порушення, недопуски спостерігачів від опозиції на дільниці.
Є і технічні проблеми на дільницях. Він розповів, що особисто допомагав на дільниці в районі Лісковиці налагодити освітлення в кабінках.
Кандидат від “Батьківщини” зазначив: “Робимо все можливо аби зберегти результати, не допустити фальсифікації. Але складається враження, що ми всі граємо в вибори, в чесність, порядність. Навіть я не розумію хто з нас опозиціонер, а хто ні”. І додав: “Найголовніше з впевненістю дивитися в майбутнє”.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини