Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:02:09

УДАР: на Чернігівщині мабуть масова хвороба

28.10.2012   16:45

Сергій Аверченко проінформував присутніх про роботу представників УДАРу під час перебігу голосування.

На сьогодні на всіх дільницях присутні представники партії в якості або спостерігачів, або членів дільничних комісій.

"Робота ведеться планово. Найбільше нас турбують фальсифікації пов'язані з тим, що дуже багато людей голосує на дому. Наприклад, в селищі Золотинка Чернігівського району 25,8% виборців будуть голосувати на дому. Попросили документи, але документів немає, є тільки акти до яких записані ці люди. Люди приходять на дільниці хочуть проголосувати, але їм кажуть що ви голосуєте на дому", - зазначив С.Аверченко.

За його словами у одному з сіл Ріпкинського району 34% від списків виборців голосують на дому, у с. Миси - з 96 виб. 30 осіб голосує на дому. У селищі Горностаївка 29,4% на дому. На деяких дільницях представники УДАРу знайшли заяви. Але вони надруковані, тобто з порушеннями і там стоять підписи. А по закону заяви мають бути написані "від руки".
"Ми в цьому вбачаємо тиск на виборців під час голосування на дому. Є випадки у 207 окрузі, ми склали протоколи і готуємось подавати до суду", - сказав голова обласної організації партії УДАР.
За даними представника УДАРу по 205 округу найменше голосувань на дому, у 206 окрузі - 4,4%, у 207 окрузі - 6,3% , у 208 окрузі - 7,16 % від загальної кількості виборців в окрузі.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини