Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:24:47

Перші порушення на виборах у Чернігівській області

28.10.2012   13:59

Про перші випадки зафіксованих порушень початку виборів на Чернігівщині повідомив голова освітнього центру “Ініціатива” Павло Пущенко.

За його словами найбільш типове порушення – розміщення плакатів кандидатів. На деяких дільницях вони взагалі відсутні, через те що члени комісії вирішили, що це агітація. Спостерігаються випадки виділення або виокремлення одного кандидата від інших. “Особиво це стосується кандидатів від влади: Станіслава Прокопенка, Олександра Соколова, Миколи Рудьковського. Наприклад, про плакат Соколова казали, що кандидат перед ним вибув і тому пробіл, але вибув кандидат, який по списку йде за Соколовим”, – сказав Павло Пущенко.

Працівники міліції певною мірою неадекватно себе поводять, повідомляють спостерігачі ЧОЦ “Ініціатива”. При цьому міліція звинувачує спостерігачів, що вони починають виконувати фото- та відео зйомку не представляючись. Павло Пущенко заперечує цей факт, бо каже що його люди добре підготовані.

Не пустили спостергічів на засідання комісії в Чернігові, посилаючись, що проводиться підготовче засідання.

З цікавинок можна назвати псування бюлетенів. Наприклад, у Городнянському районі на дільниці №74042 було зіпсовано більше 100 бюлетенів через технічну помилку в день голосування, і майже 400 бюлетенів напередодні на дільниці №74071. Причина члени комісії ставили штамп “Вибув” навпроти партії СОБОР, а потім почали викреслювати і мажоритарника від СОБОРу.

Серйозний сигнал з 206 округу – до 22-25% віднесено до голосування на дому. Це аномальний відсоток, навіть для сіл. Це можна розцінювати як одну із спроб маніпуляції. За даними з офіційних джерел на дому постійно голосує 31 тисяч осіб в області, що становить 3,5%.
Спостереження від ЧОЦ “Ініціатива” в області проводить 100 спостерігачів.

Представники ГМ ОПОРА також проводять спостереження. Всього в області працюють 70 спостерігачів від ОПОРИ. Вони спостерігають на 33 дільницях і в 6 ОВК.

"Два факти винесення бюлетнів. Одну особу затримали, друга - намагалася порвати бюлетень", - розповів довготерміновий спостерігач від ГМ ОПОРА Геннадій Максак.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини