У с. Переяслівка Ніжинського району прийшов газ
19 жовтня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у відкритті підвідного газопроводу до с. Переяслівка Ніжинського району.
У с. Переяслівка Ніжинського району прийшов газ
Вітаючи жителів села Переяславка з довгоочікуваною подією, Володимир Хоменко назвав її ще одним реальним кроком щодо впровадження на теренах Чернігівщини Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та виконання соціальних ініціатив Глави держави.
Введення в експлуатацію цього газопроводу дасть можливість підключити до магістральних мереж раніше побудований газопровід протяжністю 12 км та забезпечити теплом 60 будинків, а в перспективі буде газифіковано 180 садиб, приміщення сільської ради, бібліотеки та клубу.
Як відзначив керівник області, будівництво 6 кілометрів газопроводу здійснено завдяки узгодженій співпраці обласної та районної влади, місцевої громади, злагодженій роботі підрозділів ПАТ «Чернігівгаз».
Принагідно Володимир Хоменко подякував народному депутату України Івану Куровському за сприяння у вирішенні даного питання, а також висловив переконання у тому, що із підключенням Переяслівки до газопостачання зміниться на краще життя кожної родини, село житиме і розвиватиметься.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.