Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко отримала нову заступницю – Олену Думу
Відповідне розпорядження про призначення опубліковане на офіційному сайті Чернігівської ОДА. Кабінет Міністрів погодив цю кандидатуру на своєму засіданні.
Згідно з декларацією, Олена Дума працювала директором Фонду соціального страхування, проживає в Києві, виховує сина, має авто “Toyota Аvalon” 2008 року (вартістю 250 тис. грн.), входить до керівного складу Всеукраїнської профспілки “Рідна Земля”, Громадського об’єднання Федерація профспілок України “Профспілковий наступ”, Громадського об’єднання “Всеукраїнська профспілка учасників бойових дій, волонтерів, ветеранів та членів їх сімей”.
До цього призначення пані Олена працювала директором виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
Але там вона пробула лише 2,5 місяці, після чого її звільнили.
За її словами, це сталося через те, що за її ініціативи “за цей короткий проміжок часу було проведено чимало перевірок у регіонах, де було виявлено багато зловживань, а посадові особи Фонду соцстрахування за власним бажанням звільнялися з роботи з метою уникнення відповідальності”, у зв’язку з цим уповноваженим з прав людини була затіяна зустрічна перевірка та врешті Олену Думу звільнили.
Раніше (до листопада 2019 року) Олена Дума очолювала Департамент управління майном і зв’язків з громадськістю Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища.
Також вона була координатором партії “Суспільно-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” з екологічних та земельних питань.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.