Прилуки: обрано секретаря міської ради, заступників міського голови та затверджено склад виконкому
28 січня відбулося третє засідання першої сесії Прилуцької міської ради 8 скликання, на яке зареєструвалися та працювати за порядком денним 18 депутатів.

Таємним голосуванням було обрано секретаря міської ради – Чміля Сергія Валерійовича.
Затвердили на посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Шкуренко Тетяну Михайлівну, Котляра Руслана Павловича та Сивенка Олександра Івановича.
Також затверджено на посаду керуючої справами виконавчого комітету Прилуцької міської ради Малоголову Тетяну Миколаївну.
Депутати міської ради своїми рішеннями утворили та затвердили персональний склад постійних депутатських комісій Прилуцької міської ради 8 скликання.
Також утворили виконавчий комітет у кількості 15 осіб.
На засідання не з'явилися 16 депутатів із таких фракцій:
“Рідний дім” - Артем Рожко, Микола Рожко, Віктор Карпенко, Валентина Трохименко, Наталія Берьозко.
“Слуга народу” - Олександр Прозур, Тетяна Пахомова, Роман Гоголь, Юлія Марченко,
“Наш край” - Володимир Назім.
“Сила і Честь” - Вікторія Вольвич, Олеся Цибенко.
“Європейська партія України” - Сергій Ткаченко, Вячеслав Драчук.
“Опозиційна платформа – за життя” - Максим Сумцов, Кирило Дудинець.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.