Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 14:03:19

Валерій Дубіль запросив Олександра Соколова на теледебати

16.10.2012   09:24Агенцiя

Кандидат в депутати від Об’єднаної опозиції Валерій Дубіль запросив свого опонента по виборчому округу №205, мера Чернігова і кандидата від Партії регіонів Олександра Соколова на теледебати у прямому ефірі телеканалу “Дитинець”.

У пояснювальному інтерв’ю Валерій Дубіль розповів, що за останній час провів близько 230 зустрічей з виборцями, на яких, чернігівці наголошували на ігноруванні міською радою та особисто мером Чернігова їхніх проблем, про численні відписки та невиконані обіцянки.

Саме тому, на прохання громади, Валерій Дубіль запрошує мера Олександра Соколова на теледебати.

Валерій Дубіль заявив, що комунальна розруха і низький рівень життя чернігівців – головні проблеми, що хвилюють громаду міста. Шляхи розв’язання цих проблем і стали головними темами обговорення у теледебатах.

За домовленістю з телеканалом “Дитинець” дебати призначені на четвер, 18 жовтня. Пряма трансляція в ефірі каналу “Дитинець” розпочнеться о 20 годин 10 хвилин. Олександра Соколова заздалегідь було повідомлено офіційним листом, переданим в Чернігівську міську раду помічником депутата Валерія Дубіля.

PR

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.