Пресконференція на тему підвищення комунальних тарифів. ВІДЕО
14 січня у Чернігові в офісі Чернігівської обласної партійної організації відбулася пресконференція на тему підвищення комунальних тарифів.
Позиція «Батьківщини»:
- негайно скасувати рішення щодо штучно завищених тарифів
- ухвалити рішення про спрямування на потреби людей газу українського видобутку із наших підземних сховищ за ціною закупки.
Участь в обговоренні візяли представники ВО «Батьківщина»:
Іван Якуб, голова фракції в обласній раді
В'ячеслав Лебідь та Олександр Антонов, депутати Чернігівської міської ради минулих скликань
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.