Друга (позачергова) сесія Чернігівської обласної ради восьмого скликання так і не відкрилася...
Бо не було кворуму.
Спочатку депутати обласної ради восьмого скликання вперше зібрались на засідання сформованих постійних комісій
Разом із розробниками проєктів рішень, запропонованих для розгляду під час другої (позачергової) сесії, представники депутатського корпусу обговорили показники звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців поточного року, фінансування, пріоритетні напрями реалізації та перелік запланованих заходів низки галузевих програм розвитку Чернігівщини, а також проаналізували регламент обласної ради 8 скликання, положення про постійні комісії та президію.
Члени постійних комісій висловили свої думки, рекомендації та зауваження до питань порядку денного пленарного засідання.
Відсутність кворуму унеможливила проведення запланованого самого засідання сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання. З 64 народних обранців у залі зареєструвався лише 31.
Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко висловила своє ставлення до ситуації, пояснивши, що через відсутність порозуміння між депутатами не були прийняті важливі для всієї області рішення.
- Перші сесії обласної ради вкрай важливі, тому що на них закладається фундамент роботи на рік. Тому усім депутатам слід проявити дисципліну та пам’ятати про інтереси своїх виборців, приступити до роботи, - наголосила Анна Коваленко.
Народний депутат Олег Семінський називав створену в облраді коаліцію "сумішшю бульдога з носорогом".
Інший народний обранец Сергій Гривко закликав присутніх до ефективної співпраці.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.