Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 13:32:05

Функціональний аналіз має стати важливим інструментом у реформуванні структури державного управління

12.10.2012   10:56

Короткотерміновий семінар з питань проведення функціонального обстеження органів виконавчої влади проходив в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

У відкритті семінару взяли участь завідувач сектору юридичного забезпечення та кадрового обліку Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Олександр Калиновський; заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області Ірина Галайко; начальник відділу кадрової роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Віктор Сухоруков та заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Петро Підгайний.

Серед слухачів були керівники, заступники керівників, представники кадрових служб структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, начальники відділів апарату облдержадміністрації, представники вищих навчальних закладів.

За допомогою відеоконференцзв'язку в семінарі також брали участь представники комісій з проведення функціонального обстеження райдержадміністрацій. 

Насамперед наголошувалося, що функціональний аналіз має стати важливим інструментом у реформуванні структури державного управління. Впрожовж семінару висвітлювалися теоретичні засади обстеження функцій органів влади; сутність функціонального обстеження діяльності державного органу, методика його проведення; організація проведення та узагальнення функціонального обстеження. Слухачі мали можливість ознайомитися з досвідом проведення функціонального обстеження в Україні та закордоном.

Насамкінець учасникам семінару було презентовано результати проведення функціонального обстеження в Чернігівській обласній та районних державних адміністраціях.

Останні новини Чернігівщини

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація 12:46

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку.

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки 12:43

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора 12:42

Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одна – госпіталізована. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр. 12:40

Про це повідомив голова Корюківської міської громади Ратан Ахмедов.

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.