Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 11:07:14

У Чернігові збудують притулок для безпритульних собак?

09.10.2012   12:36

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради оголосило процедуру відкритих торгів щодо будівництва у місті пункту утримання безпритульних тварин.

sobaki

sobaki

Як повідомив заступник міського голови Микола Сенькович, відповідне оголошення опубліковано 8 жовтня в інформаційному бюлетені “Вісник державних закупівель”.

“Розкриття пропозицій конкурсних торгів призначено на 8 листопада. Чекаємо заявок від учасників”, – сказав він.

Також М.Сенькович уточнив, що кошти на будівництво притулку виділено з державного бюджету у сумі 2,35 млн. грн. На ділянці площею 0,86 га планується збудувати приміщення для роботи ветеринарів, провести електрику і водопостачання, а також звести навіси і вольєри для тримання собак. Земельна ділянка, на якій зведуть притулок для бездомних тварин, розташована на околиці міста (у промисловій зоні). Розраховано, що одночасно у притулку зможуть перебувати 183 безпритульні тварини.

Міський голова Олександр Соколов переконаний, що створення пункту тимчасового тримання безпритульних тварин стане основним кроком реалізації Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, яка була затверджена у 2011 році. Завдяки пункту для бездомних тварин поліпшиться ситуація на вулицях міста, адже чернігівці вважають перебування собак без господарів значною проблемою для міста.

“Результатом проекту має стати поліпшення епізоотичної ситуації у місті, зменшення чисельності безпритульних тварин шляхом проведення їх стерилізації”, – сказав О.Соколов.

Планується, що безпритульних тварин у Чернігові будуть відловлювати, проводити стерилізацію, деякий час тримати у притулку, а потім відпускати на волю чи шукати їм господарів. До цієї роботи залучатимуть волонтерів, представників громадських організацій, що займаються захистом тварин. Міський голова також зауважив, що у роботі пункту буде використовуватися досвід інших міст щодо позитивного розв’язання питання безпритульних тварин.

За оцінками управління ЖКГ міської ради, на вулицях Чернігова знаходяться близько тисячі безпритульних собак.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини