Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 20:22:03

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині

25.10.2020   21:37Агенцiя

Станом на 20.00 25 жовтня до поліції Чернігівської області надійшло 93 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

- По всім фактам на місце події виїжджали працівники поліції. Під час ретельних перевірок встановлено, що 11 фактів не знайшли свого об’єктивного підтвердження, по 12 фактах відносно громадян було складено протоколи про адміністративні правопорушення, - говорить начальник відділу охорони публічного порядку Управління превентивної діяльності, - найбільше протоколів складено за статтею 212-23 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про пошкодження, знищення свого виборчого бюлетеня або винесення його за межі приміщення для голосування.
 
Зареєстровано 7 таких фактів. Загалом же під час дня голосування інформації про суттєві порушення, які могли вплинути на виборчий процес до поліції не надходило.
 
Поліція працює за посиленим варіантом несення служби з 12 жовтня до 1 листопада 2020 року. У день голосування на території Чернігівської області 1,5 тисячі поліцейських забезпечували правопорядок на кожній виборчій дільниці та за її межами.
 
Нагадаємо, що поліція Чернігова притягнула до відповідальності особу, яка вихопила у жінки, що проводила опитування біля виборчої дільниці, коробку із заповненими бланками та втекла. Складені протоколи на шістьох осіб, які пошкодили свої виборчі бюлетені. У Срібнянському районі поліція відкрила кримінальне провадження за фактом голосування виборцем більше одного разу.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини