Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 12:32:01

Президент підписав зміни до Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

08.10.2012   18:39Агенцiя

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №5279-VI “Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Закон поширює передбачені для інвалідів війни І групи пільги на учасників бойових дій, інвалідів війни II-III груп Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Як зазначила Перший заступник Глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, внесені зміни стосуються шістдесяти семи тисяч громадян України. “67 тисяч учасників Великої Вітчизняної війни, яким зараз не менше 85 років, матимуть право на додаткові пільги”, – підкреслила вона.

За словами Першого заступника Глави АПУ, Закон передбачає підвищення пенсій залежно від категорії – 25, 20,10 відсотків від прожиткового мінімуму, тобто додатково, відповідно, 221 грн, 176,8 грн, 88,4 грн. Інші ключові пільги – це зменшення комунальних платежів для цих категорій ветеранів, їх безкоштовний проїзд у міському транспорті та раз на рік – у залізничному.

“Ще одна пільга – це збільшення виплат, передбачених у зв’язку зі святкуванням 9 травня”, – додала Перший заступник Глави Адміністрації.

І.Акімова зазначила, що реалізація положень Закону потребуватиме додатково близько 300 млн гривень із Державного бюджету.

“Цей Закон демонструє продовження турботи влади про ветеранів Великої Вітчизняної війни”, – наголосила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України.


Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.