Президент України представив нову голову Чернігівської ОДА - Анну Коваленко. ФОТОрепортаж
Сьогодні під час земельного форуму «Земля – народу», який відбувається на Ічнянщині, Президент України Володимир Зеленський представив активу області новопризначену голову облдержадміністрації Анну Коваленко.
Відповідний Указ №430/2020 Глава держави підписав 13 жовтня поточного року.
- Чернігівська область має великий потенціал — як економічний, так і аграрний. І сьогодні маю приємну місію представити нову голову Чернігівської ОДА Анну Коваленко. Це єдина жінка в Україні, яка очолюватиме обласну державну адміністрацію. Професійна, порядна людина. Вірю, що вона зможе приймати ефективні рішення для розвитку регіону, — зазначив Володимир Зеленський.
- Я хочу засвідчити свою готовність до роботи на посаді голови Чернігівської ОДА. Чернігівщина мені рідна і знайома. Я буду робити все можливе для її подальшого розвитку. А це можливе лише за ефективної співпраці народних депутатів, керівників громад та жителів області. Для чернігівців хочу пообіцяти бути відкритою й робити все від мене залежне, щоб крок за кроком їхнє життя ставало кращим, — запевнила у своїй першій промові на новій посаді Анна Коваленко.
Біографічна довідка:
Анна Коваленко народилася 5 травня 1991 р. у м. Бучі Київської області. Вищу освіту за фахом театрознавця здобула у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині продовжує навчання в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління», працює над дисертаційним дослідженням на тему: «Цивільний демократичний контроль над розвідкою і контррозвідкою в Україні».
Трудову діяльність розпочинала у видавничому домі "Антиквар" та ЗМІ. Була організатором численних мистецьких виставок і презентацій. Веде активну громадську та політичну діяльність. Як експерт та радник протягом 2014 – 2019 років співпрацювала з Міністерством оборони та Міністерством інформаційної політики України, комітетом Верховної Ради України з питань нацбезпеки та оборони України, з Інститутом Джорджа Кеннана, Вілсон-центр, (м. Вашингтон, США).
У 2019 році була обрана народним депутатом України IX скликання, згодом перейшла на роботу до Офісу Президента України, де працювала заступником Керівника. З травня 2020-го і до призначення головою Чернігівської ОДА – заступник Міністра розвитку громад та територій України.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.