Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 02:25:16

Поліція затримала вже друге авто, що перевозило газети з "чорним піаром"

28.09.2020   08:11Агенцiя

Надвечір 25 вересня співробітники Управління карного розшуку, роти поліції особливого призначення та Управління патрульної поліції в селі Киселівка під Черніговом зупинили перевізників «чорного піару».

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського районного відділення поліції. Правоохоронці встановили, що за кермом автомобіля BMW з європейськими номерними знаками перебував чернігівець 1983 року народження.

За оперативною інформацією поліцейських, ця автівка упродовж останніх декількох днів побувала в ряді районів Чернігівщини, які входять до одномандатного виборчого округу №208. В усіх випадках її візити супроводжувалися поширенням газет з ознаками чорного піару проти одного з кандидатів у народні депутати.

На момент затримання автомобіль був завантажений такими ж газетами, що не містять відомостей про тираж та видавця або відповідального за випуск.

Друковану продукцію було долучено до матеріалів провадження, відкритого раніше за частиною 2 статті 160 Кримінального провадження -  пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди.

Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Нагадаємо, що вчора у Бахмачі поліція виявила молодиків, які поширювали «чорний піар».

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини