Хто в ОПЗЖ господар: Медведчук поставив крапку в конфлікті і особисто вибрав кандидата в мери Миколаєва - Кіквідзе
У Миколаївській області в партії «Опозиційна платформа - За життя» склалася конфліктна ситуація через двох кандидатів в мери міста.
![](/uploads/27752-m.jpg)
За одного з них активно виступала група Бойко-Льовочкіна, іншого підтримував голова політради партії Віктор Медведчук. У підсумку він поставив крапку, показавши таким чином однопартійцям, хто насправді керує політсилою. Про це в своєму блозі розповів політичний оглядач Кирило Кіквідзе.
Як стало відомо, за кілька місяців до старту офіційної виборчої кампанії в Миколаєві найбільш імовірним кандидатом на вибори мера називали екс-нардепа від депутатської групи «Відродження» Артема Іллюка, за якого активно агітувала група Бойка-Льовочкіна. Юрій Бойко, на своїй сторінці в соцмережах відкрито заявляв, що Іллюк буде кандидатом від ОПЗЖ, і відкрито з'являвся на публічних заходах разом з ним.
Але у серпні ситуація змінилася після приїзду нардепа, близького соратника Віктора Медведчука і голови облорганізації ОПЗЖ Юрія Загороднього, який заявив, що у Медведчука є своя кандидатура - Владислав Чайка, син екс-мера Миколаєва. Крім того, як пише НВ, в області почався перегляд партійних списків ОПЗЖ на виборах в міськ- та облради.
«Внутріпартійна боротьба привела до того, що напередодні подачі документів на головному партійному сайті ОПЗЖ з'явилися дві новини - одна про висунення Іллюка в мери від міської організації ОПЗЖ, друга - про висунення Чайки, від обласної організації", - повідомляють журналісти, відзначаючи, що до внутріпартійного конфлікту групи Льовочкіна-Бойка залучили підконтрольний ЗМІ.
Зокрема, про висунення Іллюка з'явився матеріал на сайті «Подробности», який власне Льовочкіну і належить. А в новинній програмі на телеканалі «Інтер» Левочкіна-Фірташа, сюжети про висунення Іллюка були не тільки 23 вересня, але і 24 вересня, коли вже здали документи на реєстрацію Чайки.
«Про що це говорить? Про те, що Льовочкін-Бойко-Фірташ з останніх сил намагалися протягнути свою креатуру. Але останнє слово було за Медведчуком. І від ОПЗЖ в мери Миколаєва піде Владислав Чайка, креатура Віктора Медведчука. Таким чином, ми ще раз побачили, хто реально приймає рішення в ОПЗЖ. Групі Льовочкіна-Бойка в просуванні своїх протеже не допоміг навіть Фірташ з його медіа-ресурсами», - пише Кіквідзе.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.