Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 14:05:32

За державні кошти відремонтують садок, школу й поліклініки

05.10.2012   10:28Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 25 вересня уклала низку угод на будівельні роботи на загальну суму 13,56 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Замовлено капітальний ремонт поліклініки м.Корюківка (4,16 млн грн.); реконструкція поліклінічного відділення КЗ “Коропська центральна районна лікарня” (4,03 млн грн.); реконструкція системи опалення і заміна віконних і дверних блоків в ДНЗ “Сонечко” в смт. Сосниця (0,99 млн грн.); реконструкція оздоблення фасаду гімназії №2 у м.Семенівка (2,19 млн грн.); розвиток мережі водопроводу м.Семенівка (2,19 млн грн.).

Замовлення фінансуються з державного бюджету, роботи в Семенівці повинні завершити вже до кінця цього року, решту об’єктів – до кінця наступного.

Усі торги проведено за неконкурентною процедурою “закупівля в одного учасника”, що аргументовано необхідністю встигнути до кінця бюджетного року освоїти виділені кошти.

http://nashigroshi.org/2012/10/05/na-okruzi-holovy-tushok-rybakova-za-derzhavni-koshty-vidremontuyut-sadok-shkolu-j-polikliniky/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини