У Чернігові на 20 локаціях встановлять тимчасові стенди для передвиборчої агітації
У Чернігові визначені місця для встановлення тимчасових стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Стенди встановлюватимуться за такими адресами:
Деснянський район м.Чернігова:
Проспект Миру, 23 біля музично-драматичного театру;
Проспект Миру, 49, біля торгового центру;
Проспект Миру, 89, біля відділення зв'язку №5 (на зупинці);
Проспект Миру, 194/2, біля магазину "Квартал";
Вул. Льотна, 17-а, біля гастроному;
Проспект Перемоги, 104, біля магазину "Прогрес";
Вул. Шевченка, 61, біля стадіону ім. Ю. О. Гагаріна;
Вул. Рокоссовського, 10, на перехресті з вул. Захисників України;
Вул. Доценка, 19, біля магазину “Союз”;
Вул. 1-го Травня, 168, біля поліклініки міської лікарні №2.
Новозаводський район м.Чернігова:
Вул. Івана Мазепи, 23, біля комунального підприємства "Міський палац культури імені В'ячеслава Радченка " Чернігівської міської ради;
Вул. Текстильників, 11-а, біля магазину "Квартал";
Привокзальна площа, біля залізничного вокзалу;
Проспект Перемоги, 54, біля магазину "Квартал";
Вул. Івана Богуна, 40, біля магазину "Союз";
Вул. Толстого, 100, біля зупинки громадського транспорту;
Вул. Любецька, 19, біля магазину "Любеч";
Вул. Козацька, 22а, біля магазину "АТБ";
Вул. Красносільського, 71, біля магазину "СеДаМ";
Проспект Перемоги, 80, біля центрального ринку.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.