Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:18:52

О.Соколов запропонував вирішити проблему приватизації житла у гуртожитках

29.09.2012   22:47Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов запропонував варіант вирішення проблеми приватизації житла мешканцями гуртожитків, що входять до статутного фонду підприємств і власники яких не погоджуються з передачею цих гуртожитків у комунальну власність міста.

Про це О.Соколов сказав під час засідання чергової сесії міської ради. Такою стала реакція на звернення мешканців гуртожитків, які зібралися на акцію перед приміщенням міської ради.

Міський голова пояснив, що міська рада підтримувала і раніше справедливе прагнення мешканців гуртожитків приватизувати житло, в якому вони проживають. Приміром, питання стосовно передачі у комунальну власність гуртожитків по вул. Полуботка, 120 і Рокоссовського, 6-а, що належать ВАТ “Чернігівоблбуд”, розглядалося навіть у Верховному Суді, проте рішення було на користь власника підприємства, до статутного фонду якого увійшли ці гуртожитки.

О.Соколов зазначив, що сьогодні звернувся до членів виконкому розглянути заяви мешканців гуртожитків та надати їм право на приватизацію. Його пропозицію підтримано.

“Усі повинні мати однакові права, у тому числі і на приватизацію”, – сказав міський голова. Він додав, що у разі надходження заяв, буде проведено позачергове засідання виконкому.

“Треба надати людям можливість приватизувати житло. Можливо, це буде прецедент в Україні”, – зауважив О.Соколов.

Всього у Чернігові 13 гуртожитків, що увійшли до статутного фонду підприємств, і мешканці яких через небажання власників не можуть приватизувати своє житло. Натомість власники гуртожитків вимагають укладати угоди на сплату орендної плати, що є вищою від сплати житлово-комунальних послуг, або навіть виселяють людей з їхнього житла.

Ірина Синельник

 PR

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).