Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:53:12

О.Соколов запропонував вирішити проблему приватизації житла у гуртожитках

29.09.2012   22:47Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов запропонував варіант вирішення проблеми приватизації житла мешканцями гуртожитків, що входять до статутного фонду підприємств і власники яких не погоджуються з передачею цих гуртожитків у комунальну власність міста.

Про це О.Соколов сказав під час засідання чергової сесії міської ради. Такою стала реакція на звернення мешканців гуртожитків, які зібралися на акцію перед приміщенням міської ради.

Міський голова пояснив, що міська рада підтримувала і раніше справедливе прагнення мешканців гуртожитків приватизувати житло, в якому вони проживають. Приміром, питання стосовно передачі у комунальну власність гуртожитків по вул. Полуботка, 120 і Рокоссовського, 6-а, що належать ВАТ “Чернігівоблбуд”, розглядалося навіть у Верховному Суді, проте рішення було на користь власника підприємства, до статутного фонду якого увійшли ці гуртожитки.

О.Соколов зазначив, що сьогодні звернувся до членів виконкому розглянути заяви мешканців гуртожитків та надати їм право на приватизацію. Його пропозицію підтримано.

“Усі повинні мати однакові права, у тому числі і на приватизацію”, – сказав міський голова. Він додав, що у разі надходження заяв, буде проведено позачергове засідання виконкому.

“Треба надати людям можливість приватизувати житло. Можливо, це буде прецедент в Україні”, – зауважив О.Соколов.

Всього у Чернігові 13 гуртожитків, що увійшли до статутного фонду підприємств, і мешканці яких через небажання власників не можуть приватизувати своє житло. Натомість власники гуртожитків вимагають укладати угоди на сплату орендної плати, що є вищою від сплати житлово-комунальних послуг, або навіть виселяють людей з їхнього житла.

Ірина Синельник

 PR

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».