Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:13:07

Чернігівська облрада не розглядатиме "мовне" питання

28.09.2012   16:17Агенцiя

Депутати Чернігівської обласної ради виключили з порядку денного 10-ї сесії питання про мову.

"Голосуючи за зняття цього питання з порядку денного, ми підтверджуємо, що Конституція в Україні діє, і єдиною державною мовою в країні є українська", - зазначив голова облради Анатолій Мельник.

Питання "Про затвердження єдиної державної мови на території Чернігівської області - української" було включене до проекту порядку денного сесії, розданого депутатам і журналістам. Зняти його з розгляду, пославшись на Конституцію, запропонував голова облради. Більшість із майже 80 присутніх депутатів його підтримали, 17 проголосували проти, 1 - утримався.

Як повідомляв УКРІНФОРМ 21 вересня депутати Донецької міськради на черговій сесії ухвалили рішення про реалізацію Закону України "Про засади державної мовної політики" у Донецьку, затвердивши таким чином регіональний статус російської мови в цьому обласному центрі. За ухвалення цього рішення проголосували 62 із 65 депутатів, що зареєструвалися.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.