Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 08:10:14

Оксана Продан: “20 років ми захищалися, тепер йдемо атакувати!”

27.09.2012   16:53Агенцiя

У середу, 26 вересня у Чернігові з робочим візитом перебувала голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця”, кандидат в народні депутати від партії “УДАР Віталія Кличка” Оксана Продан.

Громадська діяльність пані Оксани добре відома українцям по 2010 року – саме вона очолила “Податковий майдан” і разом з іншими активістами домоглася збереження спрощеної системи оподаткування.

Оксана Продан – четвертий номер у списку політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. До речі, партія УДАР – це єдина політична сила, де у першій п’ятірці списку є представники малого та середнього бізнесу.

Під час прес-конференції Оксана Продан розповіла журналістам про завдання, які ставить перед собою партія “УДАР”. Найважливішим серед усіх завдань, на її думку, є подолання корупції в Україні. І саме вибір достойного та відповідального парламенту – це справжній шанс змінити життя на краще.

На думку керівника об’єднання “Фортеця”, в боротьбі з корупцією в першу чергу потрібно відмінити довідки. “Довідки в Україні придумали чиновники, які хочуть, щоб ми за них платили, – наголосила Оксана Петрівна. – Що це таке, коли пенсіонер, аби отримати державну пенсію, повинен принести довідки з міліції, з ЖЕКу? Чиновники мають усю цю інформацію, але посилають нас один до одного, тому що ми платимо за довідки. Ми з вами маємо перестати ходити за довідками, адже держава і так усе про нас знає”.

Довідки, штрафи за невчасне подання звітності, штрафи за помилки в звітності – це безглузді речі. Неможна штрафувати за помилку в звіті, якщо податок сплачений в повній мірі. “Потрібно змінювати систему і для цього ми йдемо у владу”, – сказала Оксана Продан.

На її думку, потрібно брати досвід європейських країн, де -малий і середній бізнес називають “креативним класом”. “В Україні ж ведеться абсурдна і цілеспрямована боротьба проти малого та середнього бізнесу”, – зауважила Оксана Продан. Кількість податків та звітності має бути не 25 податків та більше ста платежів на рік, а меншою. Наприклад, партія “УДАР” пропонує зробити сім податків, які будуть простішими в управлінні, але достатніми для наповнення бюджету країни.

Щодо виборів та їх результатів, то представниця “УДАРу” переконана, що її політична сила набере 70 “штиків” і вже з першого дня роботи нового парламенту буде працювати для українського народу. “Ми 20 років захищалися, а тому йдемо у владу не захищатися, а атакувати”, – наголосила Оксана Продан.

PR

Останні новини Чернігівщини

26 травня - цей день в Україні та в світі

26 травня - цей день в Україні та в світі 08:04

26 травня – Всесвітній день лінді-хопу. У Грузії відзначають День незалежності, День матері в Польщі і День батька в Німеччині.

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).