Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 вересня, 10:53:31

Чернігівські освітяни співпрацюють із колегами з міст-побратимів

27.09.2012   14:21

Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Олег Шеремет

Олег Шеремет

“На День міста до нас прибули офіційні делегації від багатьох міст-побратимів. Крім участі безпосередньо в святкових заходах, ми плідно поспілкувалися з приводу подальшого розвитку наших дружніх відносин, ” – розповів О. Шеремет. Зокрема, його, як куратора сфери освіти, зацікавило розширення співпраці між освітянами. Гарним прикладом дружніх зв’язків між навчальними закладами є багаторічне партнерство школи №2 міста Чернігова й гімназії №11 польського міста Тарнобжега.

Обмін дитячими делегаціями, сучасними методичними розробками, участь у міжнародних молодіжних таборах – це ті успішні напрацювання, які вдалося втілити в життя.

Хороші відносини склалися з колегами із російських Митіщ, проведено три цікаві відеоконференції. “Нас запросили побачити нову митіщинську школу, збудовану за найкращими технологіями, де створено всі умови для всебічного розвитку дітей”, – ділиться планами О. Шеремет.

У найближчій перспективі – участь у міжнародній конференції в чеському Градець-Кралове. Взаємообмін сучасними педагогічними і методичними доробками має стати запорукою прогресивного розвитку освіти в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Фундація Олени Зеленської разом із KSE Foundation розпочали облаштовувати укриття в школах та дитсадках 00:00

П’ять тисяч школярів та вихованців дитячих садків із Чернігівської, Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей незабаром матимуть комфортні укриття на випадок повітряної тривоги. Перші укриття в навчальних закладах Фундація Олени Зеленської облаштовує спільно з благодійним фондом Київської школи економіки – KSE Foundation. Ключове завдання проєкту – повернути якомога більше дітей до офлайн-навчання і виховання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:30

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

21 вересня: цей день в Україні і світі

21 вересня: цей день в Україні і світі 09:26

ДЕНЬ 576 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 576 RUSSIAN AGRESSION

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб 12:51

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом мешканцям Прилуцького району за фактом організації, керівництва незаконним переправленням осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:22

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини