Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 14:50:29

Чернігівські освітяни співпрацюють із колегами з міст-побратимів

27.09.2012   14:21

Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Олег Шеремет

Олег Шеремет

“На День міста до нас прибули офіційні делегації від багатьох міст-побратимів. Крім участі безпосередньо в святкових заходах, ми плідно поспілкувалися з приводу подальшого розвитку наших дружніх відносин, ” – розповів О. Шеремет. Зокрема, його, як куратора сфери освіти, зацікавило розширення співпраці між освітянами. Гарним прикладом дружніх зв’язків між навчальними закладами є багаторічне партнерство школи №2 міста Чернігова й гімназії №11 польського міста Тарнобжега.

Обмін дитячими делегаціями, сучасними методичними розробками, участь у міжнародних молодіжних таборах – це ті успішні напрацювання, які вдалося втілити в життя.

Хороші відносини склалися з колегами із російських Митіщ, проведено три цікаві відеоконференції. “Нас запросили побачити нову митіщинську школу, збудовану за найкращими технологіями, де створено всі умови для всебічного розвитку дітей”, – ділиться планами О. Шеремет.

У найближчій перспективі – участь у міжнародній конференції в чеському Градець-Кралове. Взаємообмін сучасними педагогічними і методичними доробками має стати запорукою прогресивного розвитку освіти в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.