Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 вересня, 20:49:23

Актуальні питання роботи обласного відділення Фонду розглянуто на черговому засіданні правління

27.09.2012   10:18Агенцiя

26 вересня поточного року у м. Чернігові, відбулося чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому розглянуто низку актуальних питань.

Членом правління, заступником голови правління обласного відділення Фонду від представників держави обрано Шанойла Олександра Михайловича, заступника голови обласної державної адміністрації.

При розгляді питань порядку денного засідання, зокрема, зазначалося, що станом на 1 липня 2012 року в обласному відділенні Фонду на обліку перебуває 26218 страхувальників, що на 105 більше, ніж на початок року (26113), в тому числі 920 добровільно застрахованих осіб.

Доходна частина бюджету обласного відділення за даними зведеного фінансового звіту за I півріччя поточного року без урахування від'ємного результату виконання бюджету за минулий рік (2768 тис. грн.) становить 2901 тис. грн. при плані 2141 тис. грн., а саме: часткова плата за путівки - 1982 тис. грн. та інші надходження - 919 тис. грн. Витратна частина бюджету склала 70445 тис. грн., зокрема: допомога по тимчасовій непрацездатності - 38744 тис. грн., допомога по вагітності та пологах - 14855 тис. грн., допомога на поховання - 442 тис. грн., на виплату допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 444 тис. грн.

На оздоровлення дітей у 2012 році направлено 7,3 млн. грн. Головним завданням цьогорічної  кампанії було збільшення кількості оздоровлених дітей. Це завдання виконано - оздоровлено 8710 дітей, що  більше, ніж у минулому році (8 636 дітей).
Вже розпочато підготовку до нового оздоровчого сезону. На засіданні правління погоджено програму оздоровлення дітей обласного відділення Фонду на 2013 рік. Метою програми є розвиток і вдосконалення системи оздоровлення дітей, об'єднання зусиль Фонду, дитячих закладів, страхувальників та застрахованих осіб у питаннях покращення якості надання послуг з оздоровлення, збільшення кількості оздоровлених дітей, зниження рівня їх захворюваності, зменшення витрат на виплату допомоги по догляду за хворою дитиною.

Заходами програми передбачено визначення переліку дитячих закладів оздоровлення області, які будуть фінансуватись за рахунок коштів Фонду, планування роботи з часткового фінансування оздоровлення дітей, забезпечення підготовки та проведення конкурсних торгів із закупівлі путівок за повну вартість.

Засідання провів заступник голови правління М.А.Богдан.


Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

 

Останні новини Чернігівщини

10 несподіваних фактів про гарбуз

10 несподіваних фактів про гарбуз 20:48

Гарбуз напряму асоціюється з осінню. По-перше, тому що саме восени святкується Хеллоуїн, а гарбуз - основний символ цього свята. По-друге, цей плід символізує закінчення збору врожаю. А по-третє, гарбуз чудово поєднується з корицею і мускатним горіхом, а тому з нього можна пекти смачні осінні пироги до чаю.

12 звичок, з якими варто попрощатись 20:21

Гігієна – один із найважливіших аспектів життя сучасної людини. Після душу ми вішаємо губку на гачок і бризкаємось антиперспірантом. А тим часом ці, на перший погляд, нешкідливі звички завдають нам шкоди.

Ненависть колег: як її виявити та змінити на любов

Ненависть колег: як її виявити та змінити на любов 20:05

Вам подобається ваш офіс, влаштовує його місце розташування, ви у захваті від робочих завдань та полюбляєте спілкування з клієнтами, але чомусь не відчуваєте повної задоволеності та комфорту від перебування на роботі?

Смачні рецепти вихідного дня: голубці у томатному соусі, запечені в духовці

Смачні рецепти вихідного дня: голубці у томатному соусі, запечені в духовці 19:46

Голубцы в томатном соусе, запечённые в духовке, когда как не осенью вспомнить о них. Знакомый всем с детства томатный соус с морковкой делает голубцы еще вкуснее, а фарш приготовленный из говядины со свининой и овощами не может быть сухим.

Гороскоп на наступний тиждень з 23 до 29 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 23 до 29 вересня 19:31

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 23 до 29 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини