Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 20:08:46

Актуальні питання роботи обласного відділення Фонду розглянуто на черговому засіданні правління

27.09.2012   10:18Агенцiя

26 вересня поточного року у м. Чернігові, відбулося чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому розглянуто низку актуальних питань.

Членом правління, заступником голови правління обласного відділення Фонду від представників держави обрано Шанойла Олександра Михайловича, заступника голови обласної державної адміністрації.

При розгляді питань порядку денного засідання, зокрема, зазначалося, що станом на 1 липня 2012 року в обласному відділенні Фонду на обліку перебуває 26218 страхувальників, що на 105 більше, ніж на початок року (26113), в тому числі 920 добровільно застрахованих осіб.

Доходна частина бюджету обласного відділення за даними зведеного фінансового звіту за I півріччя поточного року без урахування від'ємного результату виконання бюджету за минулий рік (2768 тис. грн.) становить 2901 тис. грн. при плані 2141 тис. грн., а саме: часткова плата за путівки - 1982 тис. грн. та інші надходження - 919 тис. грн. Витратна частина бюджету склала 70445 тис. грн., зокрема: допомога по тимчасовій непрацездатності - 38744 тис. грн., допомога по вагітності та пологах - 14855 тис. грн., допомога на поховання - 442 тис. грн., на виплату допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 444 тис. грн.

На оздоровлення дітей у 2012 році направлено 7,3 млн. грн. Головним завданням цьогорічної  кампанії було збільшення кількості оздоровлених дітей. Це завдання виконано - оздоровлено 8710 дітей, що  більше, ніж у минулому році (8 636 дітей).
Вже розпочато підготовку до нового оздоровчого сезону. На засіданні правління погоджено програму оздоровлення дітей обласного відділення Фонду на 2013 рік. Метою програми є розвиток і вдосконалення системи оздоровлення дітей, об'єднання зусиль Фонду, дитячих закладів, страхувальників та застрахованих осіб у питаннях покращення якості надання послуг з оздоровлення, збільшення кількості оздоровлених дітей, зниження рівня їх захворюваності, зменшення витрат на виплату допомоги по догляду за хворою дитиною.

Заходами програми передбачено визначення переліку дитячих закладів оздоровлення області, які будуть фінансуватись за рахунок коштів Фонду, планування роботи з часткового фінансування оздоровлення дітей, забезпечення підготовки та проведення конкурсних торгів із закупівлі путівок за повну вартість.

Засідання провів заступник голови правління М.А.Богдан.


Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини