Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 15:55:50

Про роботу екологічної інспекції у м. Чернігові

27.09.2012   10:16

Екологічна інспекція, створена у жовтні 2009 року як структурний підрозділ КП “АТП-2528”, виконує функції нагляду, перевірки і контролю щодо дотримання законодавства України, рішень місцевих органів влади у сфері благоустрою та санітарно-екологічного порядку у м. Чернігові. Про її роботу у поточному році інформував на розширеній міській нараді начальник екологічної інспекції м. Чернігова Володимир Грабовець.

Основними напрямками роботи інспекції на поточний період визначено:
– попередження скидання рідких відходів на території міста, врізання до зливової каналізації;
– ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території міста та притягнення винних у їх утворенні до відповідальності;
– інвентаризація суб’єктів господарювання та перевірки їх щодо дотримання Закону України “Про відходи”;
– перевірка утримання фасадів будинків та споруд у відповідності до паспорту фасаду та ін.

Робота екологічної інспекції спрямована на виявлення причин та умов правопорушення у межах чинного законодавства, припинення порушення і ліквідації його наслідків за рахунок правопорушника. За поточний рік інспектори склали 338 приписів. У разі невиконання припису у встановлені терміни до порушника вживаються заходи адміністративного впливу.

Всього за 8 місяців поточного року співробітниками екологічної інспекції складено 435 протоколів, по яких накладено штрафних санкцій на суму майже 79 тис. грн., з них сплачено близько 26 тис. грн., або 33%.

Проте, деякі особи звертаються до суду для скасування постанов про накладання штрафів. Так, за поточний рік з 16 звернень до суду 13 не було задоволено.

Згідно з дорученням Кабміну України екологічною інспекцією проведено значну роботу з головами правління гаражних авто кооперативів та садово-дачних товариств, результатом якої стало укладання договорів на вивезення та знешкодження твердих побутових відходів з організаціями – виконавцями послуг.

На виконання розпорядження Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України про забезпечення укладання договорів на послуги з вивезення побутових відходів з населених пунктів до підписання договорів з КП “АТП-2528” залучено 1886 власників помешкань приватного сектору. За останній рік також значно покращилась ситуація з вивезенням рідких відходів.

З минулого року активізовано роботу з підприємствами, що обслуговують підземні інженерні споруди (каналізаційні колодязі). За цей період обстежено більше 5 тис. пристроїв та виявлено 277 несправних, що становили небезпеку для пішоходів та автотранспорту. 203 пристрої відремонтовано капітально згідно з державним стандартом безпеки дорожнього руху України.

Посилено також роботу щодо попередження розклеювання оголошень та листівок у невстановлених місцях і малюнків на стінах будинків.

Начальник екологічної інспекції повідомив телефон гарячої лінії інспекції, за яким громадяни можуть повідомити про порушення у місті – 97-41-41.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.