Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 22:36:59

Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня

21.05.2020   09:01Агенцiя

В Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.

Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту. З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

«Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую, лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину», - зазначив Прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль окремо наголосив, що питання відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони. «Поки аеропорти наших країн-партнерів закриті. Ми ведемо діалог з авіаперевізниками, і поки є спільна позиція, що швидше 15 червня немає сенсу відкривати роботу аеропортів», - пояснив Глава Уряду.

Останні новини Чернігівщини

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

Новий рівень безпеки: у Талалаївській громаді Прилуцького району запрацювали 23 сучасні камери відеонагляду завдяки підтримці Нідерландів 15:23

Начальник сектору поліцейської діяльності № 1 (с-ще Талалаївка) Прилуцького районного відділу поліції Андрій Кривов'яз разом із головою ОТГ Юрієм Величком та представниками громади презентували закордонним партнерам роботу пункту відеоспостереження, що функціонує на базі поліцейської станції Талалаївської громади.

Коропські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо місцевого мешканця, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 14:32

Слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського райвідділу поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо 64-річного місцевого мешканця, який під час конфлікту наніс ножове поранення своєму 54-річному знайомому.

Про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» – на брифінгу у медіацентрі Чернігівської ОВА 13:33

Стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини