Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 листопада, 01:21:21

Роботу 23-ї сесії депутатський корпус облради розпочав засіданнями постійних комісій, продовжили під час засідання президії

12.05.2020   19:27Агенцiя

Сьогодні із самого ранку депутати обласної ради взяли участь в обговоренні питань, запропонованих до розгляду на пленарному засіданні чергової сесії, під час засідань 10 профільних постійних комісій.

Разом із відповідальними працівниками виконавчого апарату обласної ради та розробниками, які у разі необхідності надавали фахові  роз’яснення, коментували ключові показники, фінансові та юридичні аспекти проєктів рішень, депутати проаналізували та обговорили всі питання порядку денного.

Крім того на засіданнях постійних комісій обласної ради було також обговорено низку важливих профільних питань, прийнято відповідні рекомендації та висловлено зауваження до проєктів рішень.

За результатами засідань постійних комісій розглянуті проєкти рішень були в переважній більшості депутатами підтримані і внесені на голосування під час пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання.

Після завершення роботи постійних комісій голова обласної ради Ігор Вдовенко провів засідання президії обласної ради.

Члени президії, до складу якої входять перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, очільники постійних комісій, керівники депутатських фракцій і груп, разом із головою облдержадміністрації Андрієм Прокопенком проаналізували проєкт порядку денного двадцять третьої сесії обласної ради та попередньо узгодили напрацьовані перед цим постійними комісіями пропозиції, рекомендації та зауваження до переліку питань.

Після палких дискусій і тривалих обговорень окремих аспектів внесених на розгляд питань в цілому президія обласної ради затвердила запропонований порядок денний із певними змінами, доповненнями і зауваженнями.

Відтак на розгляд пленарного засідання сесії було винесено більше 100 питань, що стосуються звіту про виконання обласного бюджету за минулий рік, низку проектів рішень щодо екологічної безпеки та природокористування, охорони навколишнього природного середовища і збереження природно-заповідного фонду, раціонального використання природних ресурсів, надання спецдозволів, користування земельними ресурсами, розпорядження об’єктами комунальної власності, кадрових ріщень, затвердження нових та внесення змін до діючих обласних цільових програм, низки звернень до керівництва держави щодо актуальних соціально-економічних проблем.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 170 нових випадків COVID-19

Виявлено 170 нових випадків COVID-19 17:06

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА за минулу добу зафіксовано 170 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

По факту незаконного добування піску біля урочища Красна гора Сосницького району відкрито кримінальне провадження

По факту незаконного добування піску біля урочища Красна гора Сосницького району відкрито кримінальне провадження 13:58

Відповідно до статті 13 Конституції України земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.

"Автострада" вдвічі задрала ціну на щебеневу суміш, вигравши 65 мільйонів із мінімальною знижкою 13:40

27 жовтня Служба автомобільних доріг у Чернігівській області підписала договір з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» на капітальний ремонт дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка вартістю 65,48 млн гривень.

ЦВК прийняла уточнений протокол по округу №208 і не розглянула скаргу представника Ляшка

ЦВК прийняла уточнений протокол по округу №208 і не розглянула скаргу представника Ляшка 10:49

Колишній народний депутат Олег Ляшко на виборах від цього округу набрав 31% голосів, його опонент, кандидат від «Слуги народу» Анатолій Гунько – 34%.

На під'їзді до Березни завершили укладати асфальтобетон

На під'їзді до Березни завершили укладати асфальтобетон 10:43

Цьогоріч на цьому відрізку дороги Р-83 забезпечили комфортний проїзд між Сновським та Менським районом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини