Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 12:22:10

Роботу 23-ї сесії депутатський корпус облради розпочав засіданнями постійних комісій, продовжили під час засідання президії

12.05.2020   19:27Агенцiя

Сьогодні із самого ранку депутати обласної ради взяли участь в обговоренні питань, запропонованих до розгляду на пленарному засіданні чергової сесії, під час засідань 10 профільних постійних комісій.

Разом із відповідальними працівниками виконавчого апарату обласної ради та розробниками, які у разі необхідності надавали фахові  роз’яснення, коментували ключові показники, фінансові та юридичні аспекти проєктів рішень, депутати проаналізували та обговорили всі питання порядку денного.

Крім того на засіданнях постійних комісій обласної ради було також обговорено низку важливих профільних питань, прийнято відповідні рекомендації та висловлено зауваження до проєктів рішень.

За результатами засідань постійних комісій розглянуті проєкти рішень були в переважній більшості депутатами підтримані і внесені на голосування під час пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання.

Після завершення роботи постійних комісій голова обласної ради Ігор Вдовенко провів засідання президії обласної ради.

Члени президії, до складу якої входять перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, очільники постійних комісій, керівники депутатських фракцій і груп, разом із головою облдержадміністрації Андрієм Прокопенком проаналізували проєкт порядку денного двадцять третьої сесії обласної ради та попередньо узгодили напрацьовані перед цим постійними комісіями пропозиції, рекомендації та зауваження до переліку питань.

Після палких дискусій і тривалих обговорень окремих аспектів внесених на розгляд питань в цілому президія обласної ради затвердила запропонований порядок денний із певними змінами, доповненнями і зауваженнями.

Відтак на розгляд пленарного засідання сесії було винесено більше 100 питань, що стосуються звіту про виконання обласного бюджету за минулий рік, низку проектів рішень щодо екологічної безпеки та природокористування, охорони навколишнього природного середовища і збереження природно-заповідного фонду, раціонального використання природних ресурсів, надання спецдозволів, користування земельними ресурсами, розпорядження об’єктами комунальної власності, кадрових ріщень, затвердження нових та внесення змін до діючих обласних цільових програм, низки звернень до керівництва держави щодо актуальних соціально-економічних проблем.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Земельні аукціони: понад 780 тис. грн щорічно отримуватимуть місцеві ради Чернігівщини за оренду земель

Земельні аукціони: понад 780 тис. грн щорічно отримуватимуть місцеві ради Чернігівщини за оренду земель 11:11

16 лютого відбувся земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), організований Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини