Росія з 30 березня повністю закриває кордони через коронавірус
Рух буде обмежено через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові і змішані пункти пропуску, а також через сухопутну ділянку російсько-білоруського державного кордону.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін розпорядився з 30 березня повністю закрити кордони через ситуацію з коронавірусом. Відповідний документ опублікований на сайті російського уряду.
Виняток зроблять для дипломатів і членів їхніх сімей, екіпажів різних суден і росіян, що виїжджають з країни у зв’язку зі смертю близького родича.
У Москві з 30 березня починають діяти суворі карантинні заходи.
Станом на 29 березня кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Росії зросла до 1500, за останню добу було зафіксовано 270 нових хворих, повідомили медики. Вісім людей померли.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.