Погоджувальна рада затвердила перелік питань 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання
Питання, які виносяться на розгляд п’ятдесятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила сьогодні погоджувальна рада.
Відповідно до розпорядження міського голови пленарне засідання сесії відбудеться 30 січня.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що цього разу депутатам міської ради пропонується розглянути 14 питань порядку денного. Зокрема, щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 та 2020 роки, внесення змін та доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2020 р.
Усі запропоновані проєкти питань порядку денного 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть протягом тижня.
Ознайомитися з ними можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.