Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:02:05

Аполітичну акцію заполітизували на Чернігівщині

11.09.2012   14:28Агенцiя

Про мирну акцію протесту на захист телеканалу ТВі чув, мабуть, кожен. Про те, що захід має носити неполітичний характер анонсували як всеукраїнські, так і регіональні засоби масової інформації. В той же час, в Чернігові не вдалося уникнути політичного заангажування заходу.

Так, 8 вересня на захист ТВі на центральну площу міста вийшли громадські діячі, представники політичних партій, журналісти та всі охочі. Організатори акції встановили “Стіну Правди”, де кожен бажаючий міг поставити підпис на підтримку телеканалу, а також організували виступи небайдужих чернігівців. На екрані транслювалися відеоролики з даної теми, а на завершення акції було пряме включення з Михайлівської площі у Києві. Примітно, що до участі у акції вдалося залучити багато відомих у Чернігові громадських та політичних діячів.

Втім, поряд з плакатами, які демонстрували підтримку незалежного каналу, група молодих людей розгорнула декілька плакатів з із негативними закликами та проти двох кандидатів-суперників по 206 округу.

Як повідомили представники ОПОРИ офіційно відповідальність за такі інформаційні матеріали не взяв жоден політичний суб’єкт.

Тому, на думку мережі ОПОРА, сама згадка про кандидатів з елементами очорнення та їх дискредитації надає самому контексту заходу політичного забарвлення. Це вже не перший випадок в м. Чернігові, коли кандидати намагаються у своїх цілях використати громадські заходи та проекти, при цьому нівелюючи їх громадську цінність.

Організатор акції Ігор Андрійченко також висловив свою думку з цього приводу: “Акція на захист ТВі отримала серйозну підтримку чернігівців. Але, хоча захід був суто громадським, на жаль, не обійшлось без передвиборних гасел. Декілька десятків студентів тримали плакати проти одного з кандидатів-мажоритарників і, як на мене, досить сумнівно, що вони їх намалювали за власною ініціативою. Прикро, що деякі непорядні політики використовують громадські акції для власних політичних дивідендів. Переконаний, що при проведенні наступної громадської акції ми зробимо все, щоб не допустити виникнення подібних випадків!”.

За інформацією ГМ ОПОРА в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини