Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 14:21:22

У Чернігові відбувся мітинг протесту "Мера - геть!"

10.09.2012   16:41Агенцiя

Митинг протеста против социальной политики черниговских властей закончился требованием отставки мэра Александра Соколова.

7 сентября 2012 года с 15 до 17 часов Чернигове проходил митинг протеста против социальной политики городских властей. Решение о его проведении приняли несколько общественных организаций, защищающих права многодетных семей, инвалидов и ряда других социально незащищенных категорий черниговцев.

В митинге приняли участие более 230 человек. Они прошли от Вала до здания городского Совета, где состоялся митинг. На нем выступили представители общественных организаций города. Народный депутат Украины Валерий Дубиль принял приглашение организаторов митинга и принял в нем участие. Он поддержал законные требования черниговцев. После выступлений ораторов участники митинга дружно скандировали “Соколову – ганьба!”, “Мера – геть!” В митинге участвовали также несколько депутатов городского совета от партии “Батьківщина”.

Участники митинга единогласно приняли резолюцию, в которой перечислили острые социальные проблемы, которые уже много лет не решает мэр. Митингующие потребовали немедленной отставки Александра Соколова с поста мэра Чернигова. Резолюция митинга была передана его участниками в городской Совет.

Резолюція
Мітинг громадськості міста Чернігова, що відбувся 7 вересня 2012 року

Ми, учасники мітингу, який організували громадські організації міста Чернігова, занепокоєні порушенням законних прав інвалідів, багатодітних родин та інших соціально незахищених верств населення.

Політика чиновників Чернігівського міськвиконкому на чолі з мером Олександром Соколовим обмежує ці категорії громадян в реалізації їхніх конституційних прав:

– права на працю,
– на свободу руху,
– на охорону здоров’я та медичну допомогу,
– на освіту,
– на доступ до культурного надбання.

Ми вважаємо, що мер Соколов за 12 років показав цілковиту нездатність вирішувати проблеми містян.

Мер Соколов сповна себе дискредитував.

Ми бачимо, що майже не проводиться важлива робота за такими напрямками:

Не забезпечено вільний доступ інвалідів до будівель і споруд жилого фонду, адміністративного призначення і об’єктів соціальної інфраструктури, до громадського транспорту, інформації і зв’язку. Не створено безбар’єрного середовища для інвалідів. Не реалізуються їхні права на гідне соціальне забезпечення.
Не розвивається система соціальної, правової, медичної і психологічної допомоги багатодітним сім’ям та сім’ям, котрі виховують дітей-інвалідів.
Не надається допомога в забезпеченні громадських організацій приміщеннями для їх роботи.
Не розробляються програми компенсації транспортних витрат батькам дітей-інвалідів, які супроводжують їх до місць оздоровлення.
Не забезпечується виконання державних заходів підтримки підприємств, які приймають на роботу інвалідів.
Не розробляються заходи щодо поліпшення транспортного обслуговування інвалідів під час проїзду в громадському транспорті.
Не вживаються заходи щодо забезпечення безкоштовними і пільговими ліками соціально незахищених верств чернігівців відповідно до чинних державних програм. Не створено механізм повернення витрачених коштів на вже придбані ліки у разі, якщо їх немає у фармацевтичній мережі міста. (Мова йде про ліки, які затвердив Уряд, і які входять до переліку пільгових препаратів).
Не вживаються заходи для стимулювання розвитку підприємницької діяльності та створення нових робочих місць. Існують серйозні адміністративні бар’єри для малого бізнесу, триває корупційний тиск чиновників на підприємців.
9. Не розроблено заходів щодо поліпшення забезпечення дітей з багатодітних сімей місцями в дитячих садках Чернігова.

Ми вважаємо, що обіцянкам мера Соколова не можна вірити, тому що під керівництвом Соколова бюджет міста став жебрацьким.

І мер не робить жодних ефективних дій для поповнення міської казни.

Жодні плани мера не може бути реалізовано – бо в місцевому бюджеті немає грошей.

Ми, учасники мітингу, вважаємо, що мер Соколов нездатний ефективно працювати для міста Чернігова і його жителів.

Тому вимагаємо, щоб Олександр Соколов подав у відставку з посади Чернігівського міського голови!

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини