Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 15:11:49

Конкурс "Ми - громадяни. Ми – європейці. Формування громадянської позиції у молоді в Україні”

10.09.2012   11:18Агенцiя

Асоціація "Центр Європейської Співпраці" (Польща) спільно громадською організацією "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень" (Україна) оголошують конкурс для вчителів середніх навчальних закладів та представників НДО для участі в циклі семінарів з опанування методики та досвіду викладання громадянської освіти на прикладі освітніх закладів Польщі.

руки

руки

Конкурс проходить в рамках проекту "Ми - громадяни. Ми – європейці. Формування громадянської позиції у молоді в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Загальна мета проекту є поширення серед молодих українців демократичних цінностей та навичок успішної громадської активності. Досягнення цієї мети очікується через розробку та впровадження до української освітньої системи програм громадянської освіти, а також навчання групи тренерів для підготовки викладачів та курсів громадянської освіти серед учителів в Київській, Полтавській та Чернігівській областях.

Планується відібрати по 6 представників від Київської, Полтавської та Чернігівської областей. Для учасників буду запропоновані 2 семінари з розвитку громадянської освіти в м. Чернігові, а також ознайомчі візити до Польщі (Краків, Вроцлав) з метою вивчення позитивного досвіду запровадження громадянської освіти в школах. Тривалість проекту вересень-листопад 2012 року. Перший семінар буде проведений орієнтовно 27-29 вересня поточного року.

До участі в семінарі запрошуються вчителі шкіл та члени громадських організацій з Київської, Полтавської та Чернігівської областей, які:
- викладають суспільні та гуманітарні дисципліни, пов’язані з громадянською освітою в школах, чи реалізовують проекти аналогічного спрямування в громадських організаціях;
- засвідчення досвіду активного громадського життя;
- готовність долучитися до розробки необхідних матеріалів та проведення занять у відповідних школах та громадських організацій;
- вік до 40 років;

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету. Перевага буде надаватись особам, які відповідають згаданим критеріям, але не перебували раніше в Польщі. При відборі учасників будуть дотримуватись принципи гендерної рівності.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, покривають витрати на проїзд рейсовим автобусом або поїздом (плацкарт) за умови наявності проїзних документів.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати на поданий нижче e-mail такі матеріали:
- заповнену анкету учасника конкурсу (форма анкети додається – тільки електронна версія);
- відскановану першу сторінку закордонного паспорту (тільки електронна версія);
Лист необхідно направляти з поміткою "Ми –громадяни. Ми європейці".

Кінцевий термін прийому робіт – 18.00 годин 23 вересня 2012 року. Анкети, отримані пізніше вказаного терміну, розглядатись не будуть.

25 вересня 2012 року буде оголошено 18 переможців конкурсу, які будуть запрошені взяти участь у семінарах та навчальних візитах до Польщі.
Бажаємо успіхів!

КОНТАКТИ:
ГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"
14005, м. Чернігів, пр-т Миру 68, оф. 916
тел (факс): 8 0462 661 127 (від 9.00 до 13.00).
e-mail: we-are-the-citizens@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ