Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 20:35:41

Конкурс "Ми - громадяни. Ми – європейці. Формування громадянської позиції у молоді в Україні”

10.09.2012   11:18Агенцiя

Асоціація "Центр Європейської Співпраці" (Польща) спільно громадською організацією "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень" (Україна) оголошують конкурс для вчителів середніх навчальних закладів та представників НДО для участі в циклі семінарів з опанування методики та досвіду викладання громадянської освіти на прикладі освітніх закладів Польщі.

руки

руки

Конкурс проходить в рамках проекту "Ми - громадяни. Ми – європейці. Формування громадянської позиції у молоді в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Загальна мета проекту є поширення серед молодих українців демократичних цінностей та навичок успішної громадської активності. Досягнення цієї мети очікується через розробку та впровадження до української освітньої системи програм громадянської освіти, а також навчання групи тренерів для підготовки викладачів та курсів громадянської освіти серед учителів в Київській, Полтавській та Чернігівській областях.

Планується відібрати по 6 представників від Київської, Полтавської та Чернігівської областей. Для учасників буду запропоновані 2 семінари з розвитку громадянської освіти в м. Чернігові, а також ознайомчі візити до Польщі (Краків, Вроцлав) з метою вивчення позитивного досвіду запровадження громадянської освіти в школах. Тривалість проекту вересень-листопад 2012 року. Перший семінар буде проведений орієнтовно 27-29 вересня поточного року.

До участі в семінарі запрошуються вчителі шкіл та члени громадських організацій з Київської, Полтавської та Чернігівської областей, які:
- викладають суспільні та гуманітарні дисципліни, пов’язані з громадянською освітою в школах, чи реалізовують проекти аналогічного спрямування в громадських організаціях;
- засвідчення досвіду активного громадського життя;
- готовність долучитися до розробки необхідних матеріалів та проведення занять у відповідних школах та громадських організацій;
- вік до 40 років;

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету. Перевага буде надаватись особам, які відповідають згаданим критеріям, але не перебували раніше в Польщі. При відборі учасників будуть дотримуватись принципи гендерної рівності.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, покривають витрати на проїзд рейсовим автобусом або поїздом (плацкарт) за умови наявності проїзних документів.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати на поданий нижче e-mail такі матеріали:
- заповнену анкету учасника конкурсу (форма анкети додається – тільки електронна версія);
- відскановану першу сторінку закордонного паспорту (тільки електронна версія);
Лист необхідно направляти з поміткою "Ми –громадяни. Ми європейці".

Кінцевий термін прийому робіт – 18.00 годин 23 вересня 2012 року. Анкети, отримані пізніше вказаного терміну, розглядатись не будуть.

25 вересня 2012 року буде оголошено 18 переможців конкурсу, які будуть запрошені взяти участь у семінарах та навчальних візитах до Польщі.
Бажаємо успіхів!

КОНТАКТИ:
ГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"
14005, м. Чернігів, пр-т Миру 68, оф. 916
тел (факс): 8 0462 661 127 (від 9.00 до 13.00).
e-mail: we-are-the-citizens@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини