Депутати-аграрники погодили та внесли на розгляд чергової сесії обласної ради низку проєктів рішень
25 листопада на засіданні постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, яке провів її голова Віктор Кияновський, народні обранці розглянули ряд проєктів рішень та погодились винести їх на затвердження чергової сесії обласної ради.
Разом з тим, депутати обговорили рішення Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі».
В ході роботи комісії депутатів було поінформовано, що Чернігівська обласна рада також не стоїть осторонь проблеми запровадження в нашій державі ринку земель.
На позачерговому, двадцятому пленарному засіданні обласної ради, яке заплановане на 2 грудня поточного року, буде розглянуто та прийнято три звернення до вищих ешелонів державної влади. І першим в порядку денному народні обранці вирішили прийняти Звернення щодо внесення поправок до проєкту Закону України №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», прийнятого в першому читанні.
Як результат, аграрники погодили всі проєкти рішень, а в питанні стосовно прийняття Звернення щодо внесення поправок до проєкту Закону України №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», озвучили пропозиції: запросити на двадцяту (позачергову) сесію обласної ради для обговорення цього важливого для всього суспільства питання генерального директора ТОВ «Земля і воля», Героя України, Почесного громадянина Чернігівської області Леоніда Яковишина та народних депутатів України від Чернігівщини, інформує Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.