Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:05:38

В Чернігівської області триває обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року

08.09.2012   10:24

З червня поточного року в країні триває громадське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року. Метою впровадження Концепції є реалізація цілісної політики гуманітарного розвитку держави, відповідної національним пріоритетам, завданням модернізації суспільства та загальноєвропейським демократичним настановам у процесі удосконалення суспільства шляхом його наближення до потреб людини у всіх сферах суспільного життя, створення умов для максимального розвитку національної культури, розкриття творчо-продуктивного потенціалу й самореалізації кожної особистості відповідно до її духовних і матеріальних потреб та інтересів.

Про те, як проходить обговорення проекту Концепції в Чернігівській області йшлося на засіданні робочої групи, яке 7 вересня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

Як зазначали учасники наради, на виконання доручення Президента України в області розпочато роботу з обговорення цього проекту. Зокрема, з метою інформування широких кіл громадськості щодо змісту проекту Концепції затверджено план заходів. Відповідні положення проекту концепції обговорено в структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, на засіданні Громадської ради при облдержадміністрації.

Усі пропозиції та зауваження, які були озвучені під час засідання робочої групи, будуть узагальнені та направлені до Адміністрації Президента. Але обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року ще триває й усі бажаючі можуть надати свої зауваження та пропозиції до 20 вересня до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ