Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 03:25:02

У відповідь на заклик "Правого сектору" в справі "Панаско та інші"

07.10.2019   08:03Агенцiя

4 жовтня колегія суддів у складі: головуючого судді – Самусь Л.В., суддів Кузюри М.М. та Лямзіної Н.Ю. видалилася до нарадчої кімнати для постановлення вироку у справі № 750/1651/18 по обвинуваченню Панаска Віктора Миколайовича та інших у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема, умисного вбивства.

Орієнтовний час проголошення вироку призначено на 7 жовтня 2019 року о 10.00 год.

6 жовтня у соціальній мережі Facebook на сторінці політичної партії «Правий сектор» було виявлено опубліковану від імені Голови Партії «Правий сектор» Андрія Тарасенка інформацію стосовно вказаної справи, яка містила наступне:

«Звертаємось до суддів, які в понеділок вирішать подальше майбутнє багатьох учасників процесу !

Ми — побратими сотника Іранця, пройшли й проходимо 6-й рік війни, не дозволимо цій ганебній системі посадити Іранця на довічне. Ми заявляємо, що бій буде до кінця ! До справедливого вироку!».

Відповідно до Конституції України, чинних законів України, право постановляти судові рішення має виключно суд. Вплив на суддю у будь-який спосіб забороняється. Суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання.

З опублікованої інформації вбачається тиск на суд, який може містити ознаки караного діяння. Крім того «Правий сектор» закликає:

«Закликаємо патріотичну громадськість прийти 07.10.2019 року до Деснянського районного суду міста Чернігова (проспект Перемоги, 141) о 09:00 та вимагати справедливого рішення суду».

У зв’язку з наведеним та з огляду на випадки неналежної поведінки в залі суду та поза його межами окремих відвідувачів судового засідання у цій справі, які ідентифікували себе з «Правим сектором», Деснянський районний суд м. Чернігова звертається до учасників при проведенні подібної акції утриматись від прямого тиску на суд, а також активних дій, що можуть порушувати громадський порядок та організацію роботи суду.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини