Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 04:18:23

Валерій Дубіль: “Громада не дозволить корупціонерам себе обдурити”

01.09.2012   10:47Агенцiя

Мерія злякалася вимог громадян Чернігова провести референдум на захист Ялівщини і намагається замилити людям очі, використовуючи технологію “бюрократичного” футболу.

– Чернігівська громада має зберігати пильність, щоб не дозволити корумпованим керманичам себе обдурити, – застеріг у зверненні до жителів Чернігова кандидат у народні депутати України Валерій Дубіль. Зокрема Валерій Дубіль закликав громаду до активних дій на захист Ялівщини.

Ухвалене 31 серпня термінове рішення Чернігівської міської ради звернутися до Чернігівської обласної ради з проханням змінити статус Ялівщини Валерій Дубіль назвав класичною технологією ошуканства, яку часто використовують бюрократи. Хитрість у тому, що рішення Чернігівської міськради посилається на рішення обласної ради від 2008 року. А саме на те рішення, в якому Чернігівська обласна рада давала рекомендацію (доручала) чернігівській міській раді вирішити питання про надання Ялівщині заповідного статусу. Але ні мер, ані Чернігівська міськрада за чотири роки не зробили жодного результативного руху в цьому напрямку. І лише під тиском громади ухвалили рішення, яке фактично замикає “бюрократичне коло”.

Таким чином, на думку Валерія Дубіля, мер та підконтрольні йому депутати міськради, а також корумповані керівники мерії злякались рішучості громади Чернігова відстояти Ялівщину. Відтак намагаються замилити людям очі і відтягти вирішення питання по Ялівщині, на яку й досі у своїй голові виношують плани знищення – забудови розважальними закладами.

“Люди добре розуміють, що рішення Чернігівської міськради має декларативний характер. І громада не дозволить себе обдурити, не дозволить знищити Ялівщину. Наша боротьба триває!” – зауважив Валерій Дубіль.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.