Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:54:55

208 округ знову побачив фальшиву газету "Батьківщини"

01.09.2012   07:22Агенцiя

В м. Мена, що входить до 208 виборчого округу, невідомі поширювали фальшиву газету "Голос Батьківщини".

Зловмисники підробили видання Чернігівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина".

В даній газеті окрім інформації про Юлію Тимошенко та лідерів Об'єднаної опозиції на 3-й сторінці містилася інформація про одного з кандидатів мажоритарників, що балотується по 208 округу і не має відношення до Об'єднаної опозиції.

Нажаль, це не перша фальшива газета. Кілька тижнів тому на цьому ж окрузі була знайдена фальшива Всеукраїнська газета Об'єднаної опозиції                             ВО "Батьківщина". Тоді ж Чернігівська обласна організація  ВО "Батьківщина" звернулася до міліції з проханням знайти винних та притягти їх до відповідальності. Нажаль відповіді поки що так і не отримано.

Чернігівський регіональний виборчий штаб Об'єднаної опозиції  ВО "Батьківщина" заявляє, що не має відношення до випуску цієї газети.
Можна зробити висновок, що Об'єднану опозицію ВО "Батьківщина" намагаються втягнути в брудні політичні ігри, підробляючи друковані видання і використовуючи символіку Об'єднаної опозиції.

Як сказав Керівник Чернігівського регіонального виборчого штабу     ВО "Батьківщина" Олександр Кодола: "Закликаю всіх учасників виборчого процесу зберігати людську гідність і бути чесними перед собою і людьми. Не треба ховатися за чиїсь спини і символіку, а діяти від свого імені. Я впевнений, що і міліція і люди розберуться кому вигідно підробляти нашу газету і зроблять відповідні висновки".

По даному факту юристи Об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина" підготували заяву до міліції. Будемо сподіватися, що органи внутрішніх справ знайдуть зловмисників і притягнуть їх до відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.