Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:36:36

Олександр Соколов вирішив проблему Ялівщини!

31.08.2012   21:45Агенцiя

Ялівщина отримає статус регіонального ландшафтного парку. Ключ до вирішення долі урочища підібрав Олександр Соколов.

Мер вже домовився про підтримку цього питання з головою обласної ради Анатолієм Мельником і на черговій сесії ініціював звернення до обласних депутатів:

– Пропоную порушити клопотання перед Чернігівською обласною радою щодо надання статусу регіонального ландшафтного парку в урочищі “Ялівщина”, – зачитав проект рішення міської ради Олександр Соколов.

Виявляється, зміна статусу зелених зон – не належить до компетенції міської ради. Хоча цією проблемою місцева влада займається вже четвертий рік й за кошти міського бюджету розробила проекту документацію урочища.

– Згідно діючого законодавства, питання надання статусу зеленим зонам – виключна компетенція обласних рад, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, – підкреслив міський голова. – Ми з вами довго йшли до цього. 2008-го року міська рада зарезервувала територію лісопарку. Тоді ж ми замовили проект функціонального використання цієї території. 2011-го року наклали мораторій на передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земель Ялівщини. Враховуючи важливість цього об’єкту для міста, щоб зняти будь-який політичний наліт з цієї проблеми, будемо спільно з головою обласної ради вирішувати це питання. Ми передаємо обласній раді усі наші документи.

Межі майбутнього парку на основі напрацювань міської ради визначать спільно Державне управління охорони навколишнього природного середовища та Державне управління земельних ресурсів.

Та найцікавіше, що опозиційні депутати, які ще вчора так “вболівати” за Ялівщину, що підняли її на знамена своєї передвиборчої боротьби, у сесійній залі відмовилися голосувати за проект. Жоден депутат з фракції “Батьківщини” не проголосував за це питання.

– Ви показали свою позицію. У лісопарку ви “за”, а в сесійні залі, де конкретно вирішується це питання, ви “проти”, – так прокоментував поведінку опозиціонерів Олександр Соколов.

PR

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.