Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:39:18

Лідери чернігівських партійних молодіжок. Хто вони?

31.08.2012   17:28Агенцiя

30 серпня громадська ініціатива Клуб молодого політолога зібрала в прес-центрі Чиста політика лідерів провідних молодіжних організацій партій Чернігівщини. Кожен мав змогу розповісти про роль молоді у конкретній політичній партії й українській політиці загалом.

За круглим столом зібралися представники молоді Партії Регіонів, Об'єднаної опозиції "Батьківщина", Комуністичної партії України, ВО Свободи, партій України Майбутнього та Демократичного альянсу.

Батьківщину молоду представив Вадим Окіпний, який очолює обласну молодіжну організацію з 2011 року. Завдяки активній участі у партійній діяльності Вадим став депутатом Чернігівської обласної ради. А керівник обласної Батьківщини Олександр Кодола сам у свій час очолював молодіжне крило партії. Наразі всі молодіжні організації партій об'єднаної опозиції спільно працюють на виборах. Акції та заходи молодіжки в основному генеруються в центральному виборчому штабі та спускаються на обласні центри.

Від Молодих Регіонів на заході був присутній Андрій Шемець. Він перерахував численні проекти та акції, які проводить провладна молодіжка. За словами Андрія Молоді Регіони мають квоту 10 відсотків у партійних списках та активно беруть участь у виборчій кампанії 2012 року. Колишній лідер молодіжного крила Партії Регіонів Володимир Вінниченко наразі є заступником керівника обласного осередку.

Одразу троє представників були присутні на заході від Комуністичної партії України. Комуністичну молодь представляла перший секретар чернігівського ЛКСМУ Валерія Кистерна. Активно підтримували дискусію та молодіжні лідери партії депутат обласної ради Едуард Шуман та кандидат в народні депутати по 205 округу Роман Давлеткужин. На їх думку ідея комсомолу відроджується в Україні і Комуністична партія все більше намагається працювати з молоддю та залучати її до активної політичної діяльності.

Про діяльність молоді всеукраїнського об'єднання Свобода розповів Андрій Кужель. Він зазначив, що партія має в своєму складі переважно молодь, навіть на найвищому рівні. А діяльність молодих свободівців базується на ентузіазмі та патріотизмі.

Володимир Музиченко повідомив, що молодіжна організація партії Україна Майбутнього знаходиться на стадії формування і обов'язково себе активно проявить найближчим часом. Молодіжний лідер зазначив, що за свою діяльність здобув 21 місце в партійному списку.

Обов'язки керівника молодіжної організації Демократичного альянсу наразі виконує Ірина Бабчук. Хоч партійний список даної організації і не бере участь у виборах, проте молодь Демальянсу буде активно допомагати своїм мажоритарникам. Свої амбіції молода партія пов'язує з місцевими виборами 2015 року.
 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.