Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 14:20:36

Дмитро Разумков очолив Раду

29.08.2019   15:55Агенцiя

Депутати Верховної Ради 9 скликання на своєму першому засіданні призначили головою Верховної Ради керівника партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова.

Кандидатуру президентської партії підтримали 382 депутати. 

Керівник фракції "Слуги народу" Давид Арахамія вніс кандидатуру Дмитра Разумкова на посаду спікера, а той сказав, що має конфлікт інтересів – і передав головування колезі Руслану Стефанчуку. Стефанчук констатував, що інших пропозицій не надійшло.

Разумков заявив, що коаліція в попередній Раді була "віртуальною" – і підірвала довіру до парламенту, а в новій Верховній Раді – 80% нових облич, і це – наймолодший парламент із усіх скликань.

За його словами, Верховна Рада 9 скликання має здійснити економічний прорив і очистити владу від корупції та кумівства.

Разумков назвав 3 напрямки діяльності: зокрема, реформу інститутів влади та очищення влади від корупційних практик.

Разумков наголосив, що потрібен ефективний механізм відкликання депутата, якщо він втратив довіру виборців.

На його думку, від підкилимних домовленостей слід перейти до голосувань з огляду на спільні інтереси – і першим випробуванням буде голосування за зняття депутатської недоторканності.

Іншим важливим рішенням Разумков назвав ухвалення закону про імпічмент.

Крім того, Разумков вважає за необхідне повернути відповідальність за незаконне збагачення.

Також він висловився за оптимізацію кількості державних органів і чесний суд

Пряма мова Разумкова: "Нам буде соромно дивитися людям в очі, якщо ми не зробимо те, що обіцяємо".

Відповідаючи на запитання Ірини Геращенко ("Європейська солідарність"), Разумков сказав, що закон про слідчі комісії, вже ухвалений Верховною Радою 8 скликання, і закон імпічмент – це повинні бути два різних закони.

Нестор Шуфрич запитав про зняття недоторканності з президента – Разумков відповів: "Я вважаю, що недоторканність треба знімати з усіх... Я сподіваюся, що незабаром ми це питання зможемо вирішити".

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.