105 прикордонному загону присвоєно почесне найменування "імені князя Володимира Великого"
На Софійській площі в Києві, з нагоди святкування Дня Державного прапору України, відбулася церемонія присвоєння почесних найменувань ряду бойових військових частин Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.
Після підняття синьо-жовтого стягу Президент України Володимир Зеленський вручив стрічки до Бойових прапорівз назвами почесних найменувань. Серед інших, з рук Президента таку стрічку отримав і начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Сергій Тиркалов.
Тожу відповідності до Указу Президента України №619/2019 «Про присвоєння почесних найменувань військовим частинам Державної прикордонної служби України» від 22 серпня, 105 прикордонному загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України присвоєно почесне найменування «імені князя Володимира Великого» та надалі він іменуватиметься – 105 прикордонний загін імені князя Володимира Великого Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, повідомила прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.