Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 23:12:15

Заяви до поліції: протягом вихідних у Чернігові невідомі пошкодили сім біл-бордів двох канддатів

15.07.2019   21:17Агенцiя

Спостерігачі ОПОРИ в понеділок, 15 липня, зафіксували в обласному центрі (ВО №205, ВО № 206) сім зафарбованих білбордів кандидатів в народні депутати України Валерія Куліча (самовисуванець) та Максима Микитася (самовисуванець). Обидва кандидати вже звернулися до правоохоронців з відповідними заявами.

Протягом 13-14 липня невідомі облили зеленою фарбою та пошкодили рекламні щити на підтримку Валерія Куліча, кандидата в народні депутати України по округу №205, самовисуванця.

Шість білбордів з написами «Йду в парламент, щоб допомагати меру В. Атрошенко розвивати Чернігів. Разом зробимо більше», «Обирай Куліча. Підтримай Чернігів», «Єдиний кандидат від Чернігова» містять всі необхідні вихідні дані і знаходяться  за адресами: проспект Миру (біля готелю «Градецький»), проспект Перемоги (біля видавництва «Деснянська правда»),  на перехресті вулиць 1 Травня та Рокоссовського.

Ще один пошкоджений червоною фарбою рекламний щит самовисуванця по ВО № 206 Максима Микитася розташований по проспекту Миру, 180 (всі вимоги Закону щодо вихідних даних дотримано).

Громадянська мережа звернулася до кандидатів за коментарем.

Валерій Куліч заначив: «Заяву до поліції ми вже подали. Інакше, як назвати подібні випадки «дитсадком» я не можу.  Це, як кажуть, перемогти не можуть, так хоч брудом заляпають.»

За словами представників кандидата Максима Микитася, «ми зверталися з приводу пошкоджених рекламних бордів до поліції. Проте в поліції не реагували. Тоді звернулися до ОВК №206. Остання сьогодні ухвалила рішення звернутися із заявами до поліції. Наразі чекаємо на результат.»

Згідно з чинним законодавством такі дії можуть бути кваліфіковані правоохоронними органами як хуліганство за ст. 296 Кримінального Кодексу України. Як зазначає  координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області Наталії Висіканець, псування агітаційних матеріалів може розцінюватися як перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу при виконанні своїх повноважень і каратися обмеженням чи позбавленням волі на строк від двох до п’яти років згідно з ч. 2 ст. 157 ККУ.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини