Максим Микитась: мій обов’язок як представника держави – задовольняти потреби людей
Чернігівщина давно потребувала змін. Маленькі міста і села почали занепадати, люди зневірились. Утім в останні роки ситуація почала змінюватися на краще. Ремонтують освітні та медичні заклади, розвивається інфраструктура.
За сприяння народного депутата Максима Микитася реалізовано чимало інфраструктурних проектів.
«Це перший народний депутат, який реально нам допомагає. Він багато робить для громад у питаннях освіти й медицини, займається ремонтом доріг, освітленням вулиць. Я його підтримував на минулих виборах і зараз піддержу, бо він започаткував на Чернігівщині багато змін, які треба продовжувати й далі», – каже Володимир Чечіль, мешканець с. Роїще Чернігівського району.
За сприяння Максима Микитася в Олишівській школі повністю замінено вікна на металопластикові, в усіх кабінетах встановлені нові двері. А ще придбано дороговартісне шкільне обладнання, мультимедійні дошки, облаштована сучасна медіатека.
«За свій короткий час, це фактично два бюджетні роки, Максим Микитась зробив дуже багато і не тільки для однієї Олишівки.Взагалі він постійно тут працює, зустрічається з людьми, спілкується і допомагає. Дуже хочу йому подякувати за роботу»,– наголосив Олишівський селищний голова Сергій Малець.
У селищі Красне за сприяння Максима Микитася відремонтували класну кімнату для першачків у місцевій школі. А ще заплановано ремонт дороги до Золотинки. Також мешканці звернулися до народного депутата, аби він допоміг відновити місцеву церкву. Максим Микитась відреагував на прохання –і вже наступного тижня в селище приїдуть фахівці та визначать обсяг робіт.
За сприяння народного депутатав Чернігівській міській лікарні №4 відродили неврологічне відділення: туди завезли дороге реабілітаційне обладнання, якого немає більше ніде на Чернігівщині, відремонтували вбиральні, палати та кабінети, на роботу в заклад запросили кваліфікованих лікарів.
«Я завжди відповідально ставлюся до своєї роботи, і мені не соромно дивитися людям увічі, адже саме вони є моїми роботодавцями. Ми створили план розвитку Чернігівщини і почали його реалізовувати. Далі будемо набирати більшої потужності і зробимо Чернігівщину інвестиційно привабливим регіоном – це один із найважливіших постулатів нашої програми розвитку»,– підкреслив народний депутат Максим Микитась.
Андрій Бажай
PR
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.