Будівництво сміттєпереробного заводу у Чернігові за рахунок інвестицій цілком реально, - Володимир Ткаченко
З 2011 року Чернігівщина налагодила і активно розвивала партнерські стосунки з Китаєм, які наразі майже втрачені.
До Чернігова приїжджав Повноважний посол КНР, який висловив інтерес до торгівельної і інвестиційної складової спільних проектів, які базуються на природно-ресурсному потенціалі області. Кілька потужних китайських компаній зацікавились реалізацією великих інфраструктурних і промислових об'єктів. І до 2014 року я координував цю співпрацю – перемовини з інвесторами, розробка техніко-економічного обґрунтування, пошук додаткових інвестицій тощо.
Про це в інтерв’ю газеті «Деснянська правда» наголосив Володимир Ткаченко, кандидат у народні депутати Верховної Ради України по 205 виборчому округу.
«Спільно з КНР нам вдалося реалізувати два потужних інвестиційних проекти – агропідприємство «Фанда» в Чернігівській області на загальну суму – 57 млн долл, інвестором якого виступила компанія «Хуанфанцюй» та найбільший в Європі завод по виробництву поліефірного волокна у місті Фастів Київської області на 25 млн долл. У 2012 році з китайськими інвесторами досягнуто домовленостей щодо реалізації найбільшого проекту - будівництва цементного заводу у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області на суму у 300 млн долл, але з початком військової агресії з боку Росії проект був призупинений», - зазначив Володимир Ткаченко.
Він підкреслив, що є спільні напрацювання з компанією «Everbright Environment Protection Technology and Eqipment Ltd», яка спеціалізується на будівництві надсучасних сміттєпереробних заводів у різних країнах світу щодо реалізації такого проекту в Чернігові та додатково – вирішення проблемного питання з аварійним станом очисних споруд міста. «Це дуже широке і вигідне поле для співпраці, яке призведе до підйому економіки та головне – поліпшить інвестиційний клімат не тільки міста, а і області», - розповів кандидат у народні депутати України по 205 виборчому округу.
PR
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.