Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 17:44:43

Спортивне дозвілля має бути доступним для всіх, – Максим Микитась

04.07.2019   16:37Агенцiя

В Україні інфраструктура для занять спортом залишається здебільшого радянською. Тому її оновлення та розвиток у кожній області є важливим завданням найближчих років. Перспективний план щодо розвитку спорту на Чернігівщині вже складено.

Про це заявив народний депутат Максим Микитась під час зустрічі з громадою села Андріївки Чернігівського району, де він обговорив із місцевими жителями плани реконструкції спортивного комплексу села.

 

«Застарілі стадіони, спорткомплекси і майданчики – це проблема байдужості влади. Чиновники відвідують дорогі спортклуби, їм наплювати на людей. Нам же залишають іржаві тренажери, що стоять занедбаними з часів розвалу СРСР. Щоб зупинити деградацію спортивної інфраструктури, ми з місцевими громадами розробили план реконструкції стадіонів і майданчиків. І втілюємо його постійно. Така сама системна робота потрібна в масштабах усієї країни», - вважає Максим Микитась.

Наприклад, в Андріївці реконструкція дозволить займатися дітям із кількох довколишніх сіл і  проводити спортивні змагання.

«Великий спорт починається з дворових команд. Здоров’я і вольові якості молоді виховуються саме в спортивних змаганнях. Наша молодь заслуговує кращих умов для спортивного дозвілля. І ми їх забезпечимо», - каже Максим Микитась.

Розвиток спорту депутат зробив одним із своїх головних завдань. Зокрема, з його ініціативи у чернігівському житловому масиві на Шерстянці триває будівництво міні-стадіону, який матиме якісне штучне покриття. Передбачене й стаціонарне освітлення стадіону люмінесцентними лампами. У багатьох містах і селах оновлюються спортивні майданчики, школам постійно надається спортивний інвентар.

Як показують соціологічні дослідження, депутати, які роблять конкретні справи для регіонів, мають найвищий рівень довіри. Зокрема, Максиму Микитасю довіряють понад 65% чернігівців. 

Андрій Бажай

PR

 

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression