Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 11:25:57

До Дня незалежності України

22.08.2012   15:45

У Чернігові відбувся круглий стіл до річниці незалежності України

З нагоди 21-ї річниці незалежності України 21 серпня у Чернігові відбувся круглий стіл, участь у якому взяли секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, народний депутат Сергій Андрос, депутати міської та районних у м. Чернігові рад, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості та засобів масової інформації.

У вступному слові секретар міської ради, кандидат юридичних наук Олег Шеремет зазначив, що понад 20 років тому українці остаточно визначилися з питанням щодо незалежності своєї держави і сьогодні країна впевнено рухається вперед. “Ми всі хочемо жити у незалежній демократичній європейській державі, це ні в кого не викликає сумнівів”, – підкреслив він та закликав учасників круглого столу до обговорення “основних тенденцій розвитку нашої країни на шляху незалежності, визначення як основних досягнень, так і недоліків, адже їх визнання спонукає до пошуку більш досконалих форм життєдіяльності держави”.

Проблеми історичної пам’яті в сучасному житті України висвітлив директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Народний депутат України фракції Партії регіонів Сергій Андрос переконаний, що “відкритий діалог влади з народом є основою демократії і стабільного розвитку держави, адже дає змогу аналізувати свої дії та у разі потреби вчасно їх виправляти”. На його переконання, “визначати фундаментальні засади внутрішньої та зовнішньої політики має держава, проте, переважна більшість питань соціально-економічного та культурного розвитку країни знаходяться у компетенції органів місцевого самоврядування, що й є забезпеченням розвитку основних демократичних цінностей у державі та прав і свобод її громадян”.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.