Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 18:00:20

До Дня незалежності України

22.08.2012   15:45

У Чернігові відбувся круглий стіл до річниці незалежності України

З нагоди 21-ї річниці незалежності України 21 серпня у Чернігові відбувся круглий стіл, участь у якому взяли секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, народний депутат Сергій Андрос, депутати міської та районних у м. Чернігові рад, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості та засобів масової інформації.

У вступному слові секретар міської ради, кандидат юридичних наук Олег Шеремет зазначив, що понад 20 років тому українці остаточно визначилися з питанням щодо незалежності своєї держави і сьогодні країна впевнено рухається вперед. “Ми всі хочемо жити у незалежній демократичній європейській державі, це ні в кого не викликає сумнівів”, – підкреслив він та закликав учасників круглого столу до обговорення “основних тенденцій розвитку нашої країни на шляху незалежності, визначення як основних досягнень, так і недоліків, адже їх визнання спонукає до пошуку більш досконалих форм життєдіяльності держави”.

Проблеми історичної пам’яті в сучасному житті України висвітлив директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Народний депутат України фракції Партії регіонів Сергій Андрос переконаний, що “відкритий діалог влади з народом є основою демократії і стабільного розвитку держави, адже дає змогу аналізувати свої дії та у разі потреби вчасно їх виправляти”. На його переконання, “визначати фундаментальні засади внутрішньої та зовнішньої політики має держава, проте, переважна більшість питань соціально-економічного та культурного розвитку країни знаходяться у компетенції органів місцевого самоврядування, що й є забезпеченням розвитку основних демократичних цінностей у державі та прав і свобод її громадян”.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини