Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 19:21:33

До Дня незалежності України

22.08.2012   15:45

У Чернігові відбувся круглий стіл до річниці незалежності України

З нагоди 21-ї річниці незалежності України 21 серпня у Чернігові відбувся круглий стіл, участь у якому взяли секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, народний депутат Сергій Андрос, депутати міської та районних у м. Чернігові рад, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості та засобів масової інформації.

У вступному слові секретар міської ради, кандидат юридичних наук Олег Шеремет зазначив, що понад 20 років тому українці остаточно визначилися з питанням щодо незалежності своєї держави і сьогодні країна впевнено рухається вперед. “Ми всі хочемо жити у незалежній демократичній європейській державі, це ні в кого не викликає сумнівів”, – підкреслив він та закликав учасників круглого столу до обговорення “основних тенденцій розвитку нашої країни на шляху незалежності, визначення як основних досягнень, так і недоліків, адже їх визнання спонукає до пошуку більш досконалих форм життєдіяльності держави”.

Проблеми історичної пам’яті в сучасному житті України висвітлив директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Народний депутат України фракції Партії регіонів Сергій Андрос переконаний, що “відкритий діалог влади з народом є основою демократії і стабільного розвитку держави, адже дає змогу аналізувати свої дії та у разі потреби вчасно їх виправляти”. На його переконання, “визначати фундаментальні засади внутрішньої та зовнішньої політики має держава, проте, переважна більшість питань соціально-економічного та культурного розвитку країни знаходяться у компетенції органів місцевого самоврядування, що й є забезпеченням розвитку основних демократичних цінностей у державі та прав і свобод її громадян”.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини