Парки області треба привести в порядок, - депутат Микитась
Створено перспективний план упорядкування зелених зон в області. Його завданням стане благоустрій парків і скверів для зручності жителів міст і сіл, а також національних парків.

Половина жителів краю незадоволені ситуацією із зеленими зонами через засміченість і відсутність благоустрою.Такі дані анкетування, проведеного з 15 по 25 червня цього року зініціативи народного депутата МаксимаМикитася. Він планує кардинально змінити ситуацію.На його думку, головна її причина – безгосподарність чиновників.
«Парадокс: Полісся чи не найбагатше зеленим зонами, але людям ніде гуляти і дихати чистим повітрям. Тому що всюдирозбиті доріжки, спалені лавки, аварійні дерева, які можуть упасти в будь-яку мить. А все тому, що так звана еліта облаштовує зелені зони тільки біля своїх дач! А ми в містах і селах від сміття і пилюги задихаємося! Це пряма загроза здоров’ю людей. Ми працюємо, щоб покласти цьому край», - каже Микитась.
Для депутата благоустрій парків і скверів став одним із головних напрямків роботи в останні роки. Кошти вже залучили для реконструкції зелених зон на Масанах у Чернігові, скверу в центрі селища Добрянки та в інших містах і селах.
«Ми радимося з людьми про те, що слід зробити. Потім я сам представляю проекти. Люди схвалили – далі справа за нами. Найкраще оновити весь простір: робимо сквер, лавки, поруч – новийтротуар, нова зупинка і якісна дорога. Крок за кроком змінюємо ситуацію на краще. Заплановано багато проектів», - говорить Максим Микитась.
За підсумками недавнього анкетування жителів Чернігівщини щодо їхніх проблем депутат розробив план дій на найближчі роки.
Нагадаємо, разом із депутатом Сергієм Березенком Максим Микитась ініціював реконструкцію та благоустрій парку «Березовий гай», який став улюбленим місцем відпочинку жителів і гостей Чернігова.
Андрій Бажай
PR
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).