Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 02:48:01

Чернігівщина: 95 кандидатів-мажоритарників зареєстровані ЦВК в шести округах області

02.07.2019   07:39Агенцiя

По 205-210 виборчих округах Чернігівської області подали документи і зареєструвалися 95 кандидатів у народні депутати, дві третини з них зробили це в останні три дні відведеного строку.

Серед них 49 від партій, 46 – самовисуванці. Найбільша кількість кандидатів у ВО №209 та ВО № 210 ( по 19), найменша (11) у ВО № 208.

17 кандидатів зареєстровані у ВО № 207, 15 – у ВО № 205, 14 -  у ВО №206 ( в цьому ж окрузі один кандидат звернувся із заявою про відмову балотуватися). Середній їх вік становить 41 рік.  Найстаршому – 77, а наймолодшому – 23роки. Відсоток кандидаток дорівнює 10%, а кандидатів 90%. Майже 84% претендентів мають вищу освіту:  середня спеціальна – 6,31%, загальна середня – 5,26%, професійно-технічна – 4,21%.

21 липня 2019 року на позачергових виборах народних депутатів України зможуть проголосувати близько 820 тисяч жителів Чернігівської області, враховуючи 17,5 тисяч осіб з відміткою про вибуття. Такі дані оприлюднені на офіційному сайті Державного реєстру виборців.

Чернігівщина голосуватиме в 6 виборчих округах, загальна кількість дільниць сягає 1090, серед них більше половини (601) малих  - з чисельністю виборців до 500 осіб,  274 середніх - від 500 до 1500 осіб та 215 великих - з чисельністю виборців понад 1500 осіб. Ці критерії визначені ч. 3 ст. 19 Закону «Про вибори народних депутатів України».

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини