Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 17:36:23

У Чернігові презентували команду партії "Слуга народу"

27.06.2019   15:56Агенцiя

26 червня відбулося представлення кандидатів у народні депутати від політичної партії «Слуга народу» в Чернігівській області. Захід відбувся у прес-центрі «Чиста політика».

Розпочав захід глава штабу ПП «Слуга народу» в Чернігівській області, кандидат у народні депутати Павло Халімон, який нагадав присутнім, як незрозуміло й скептично відносилися деякі люди до перемоги Володимира Зеленського на виборах президента, але вона була з вражаючою перевагою, проте це велика відповідальність перед народом, а тому всі обіцянки треба буде виконувати. І вже через місяць новий президент з трибуни Верховної Ради розпустив парламент, потім звільнив багатьох чиновників та губернаторів, почав перемовини з європейськими партнерами, а команда Зеленського подала багато законопроектів про імпічмент президента, про зняття депутатської недоторканості, про народовладдя та незаконне збагачення тощо.

Павло Халімон зазначив, що вони розраховують на дочасні парламентські вибори, які стануть вироком для тих політиків, що тягнуть країну назад, та приведуть нові перспективні, порядні, чесні обличчя в політику.

Щодо кандидата в депутати Валерія Зуба пан Павло має надію, що він міг би стати майбутнім міністром охорони здоров’я. Про себе ж він додав, що є засновником і керівником кількох підприємств, котрі працюють в галузі торгівлі нафтопродуктами та вирощування сільгоспкультур.

Глава штабу ПП «Слуга народу», кандидат у народні депутати Олександр Корнієнко розказав про ретельний підхід до відбіру кандидатів у народні депутати від партії (при цьому намагалися уникати так званих немісцевих «парашутистів»), з якими вони планують виконувати проголошену програму партії (вона представлена на офіційному сайті). Він пригадав особливості минулих виборів на Чернігівщині (зокрема, по 205-му та 206-му виборчих округах, де були задіяні певні виборчі механізми, чого варто позбутися) та територіальну особливість прикордонного регіону, що варто враховувати на найближчих виборах кожному з кандидатів.

Експерт з антикорупційної політики, кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» Галина Янченко подякувала Чернігівщині за високий рівень довіри команді Зеленського і доповіла, що минулий парламент залишив нам багато недороблених реформ та законів, тому слід перезавантажувати всі гілки влади, що й намагаються робити вони. Але для цього потрібна підтримка громади.

Далі кожен з мажоритарних кандидатів у депутати самостійно представив себе присутнім.

Кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» Сергій Гривко подякував за довіру від ПП «Слуга народу», що дає можливість змінити країну й удосконалити владу. Він зізнався, що вагався перед вступом до команди Зеленського, адже відчував велику відповідальність за кожного громадянина. Але наразі він наважився і йде до Верховної Ради з пакетом пропозицій та концепцій законопроектів, які будуть розвивати громадянське суспільство, дадуть можливість збільшувати бюджети громад та міст, завершать реформування країни.

Кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» по округу №205 Олег Семінський розповів, що має значний інженерний та управлінський досвід (у сфері нафтогазовидобування), а оскільки Україна втомилася від корупції (про що свідчить колосальна підтримка Зеленського народом), то саме ЗЕ-команда буде з цим боротися. Пообіцяв сприяти президентові у наведенні порядку в країні та створенню у Чернігові окремого виробничого кластеру з пільговим оподаткуванням, зокрема, на базі компанії «Чексіл» (а також організації виробництва листового скла, розробленню транспортної концепції тощо), бо знає проблеми міста.

Він додав, що є створює робочі місця, зокрема у Тойота-центрі та мріє би відкрити представництво автокомпанії «Лексус» у Чернігові.

Кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» по округу № 210 Дмитро Пахомов повідомив, що мешкає в Прилуках, займається виробництвом сонцезахисних засобів, знає усі проблеми округу й буде підтримувати у парламенті малий та середній бізнес.

Кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» по округу № 207 Максим Зуєв наголосив, що його округ часто називають «депресивним», але це сталося через бездіяльність минулої влади, а тому він пообіцяв сприяти покращенню життю громади та створенню робочих місць. Він допоможе краще звучати бренду «Україна» у світі, адже його компанія займається розробкою і створенням брендів.    

Кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» по округу № 206 Антон Поляков зазначив, що любить своє рідне місто Чернігів, є приватним підприємцем (продаж ламінату та меблів), у бізнесі успіху досяг самостійно. Він одружений і має доньку. Оскільки він не міг терпіти корупцію, то став очільником антикорупційної громадської організації, а потім вирішив долучитися до ЗЕ-команди, з якою прагне змінити владу та життя в країні.

Кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» по округу № 209, досвідчений і шанований онколог Чернігівщини з понад 25-річним стажем, заслужений лікар України, керівник Асоціації онкологів України, головний лікар Чернігівського медичного центру сучасної онкології Валерій Зуб заявив, що його медичний заклад наразі чи не найсучасніший на Україні і відповідає європейським зразкам, але оскільки він одночасно займається громадською діяльністю, то вирішив йти в депутати і боротися з корупцією та змінювати країну на державному рівні. Він повідомив, що вже зареєстровано 2 його «клони» (кандидатів-двійників по округу). Незважаючи на це він сподівається на перемогу свою та ПП «Слуга народу», адже багато людей його підтримують.

Завершив виступ кандидат у народні депутати ПП «Слуга народу» по округу № 208 Антон Панченко, який має сімейний бізнес в смт. Березна (виготовлення покрівельних матеріалів та сільське господарство) і вважає, що на Чернігівщині існує багато проблем (від чого втомилися усі люди), які він буде вирішувати разом з ПП «Слуга народу», та закликав усіх доєднатися до їхньої команди.

Після виступу представників ПП «Слуга народу» їм було поставлено кілька питань від представників ЗМІ.

 - Чому раніше нікого з кандидатів не було представлено?

- Ми до останнього моменту не афішували своїх членів партії, бо підбирали достойних кандидатів, а ще це робилося з метою уникнення неконкурентних дій (зокрема, створення кандидатів-двійників) та захисту наших кандидатів від «чорного» піару, що було загальною стратегією. Стосовно ж клонів кандидатів та назви партії, то ми намагаємося з цим боротися законним шляхом.

На офіційному сайті партії можна ознайомитися з повним списком кандидатів та поставити кожному запитання.

 - Чи є зараз офіс ПП «Слуга народу» у Чернігові?

- Наразі це питання вирішується, а також планується створення окружних штабів окремих кандидатів у депутати.

- Кого ЗЕ-команда розглядає на посаду губернатора Чернігівщини?

- Це сфера відповідальності офісу президента, де слід цікавитися цим питанням, адже ця посада відкрита усім бажаючим на конкурсних засадах.

- Яка ваша позиція щодо третіх місцевих виборів?

- Ступінь довіри до місцевої влади вище, ніж до парламенту, тому це питання варто розглядати з урахуванням думки громади, але першочерговими мають стати парламентські вибори.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.