Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 13:33:17

Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій у м. Чернігові

22.08.2012   09:30

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради заслухав інформацію начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка про хід виконання Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік.

Загалом з міського бюджету м. Чернігова впродовж року отримають фінансову допомогу 13 громадських організацій на загальну суму 546754 грн. За період з 1 січня до 1 серпня громадськими організаціями, за словами С. Кухаренка,  використано 267569 грн., що становить 48,9 % від загальної суми фінансових призначень на 2012 рік.

Кошти згідно з Програмою спрямовано на реалізацію основних завдань та функцій, які здійснюють громадські організації, зокрема: соціально-побутову реабілітацію дітей і молоді з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей, надання медичної допомоги учасникам бойових дій, інвалідам та ветеранам праці, придбання для них медикаментів і продуктових наборів, організацію літнього відпочинку дітей з багатодітних родин, соціально-побутових послуг бездомним громадянам та інші.

Виконком міської ради доручив відділу звернень громадян та соціальних питань продовжувати здійснювати аналіз ефективності заходів Програми та підготувати проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації та безпритульних у м. Чернігові на 2013 рік і внести його на розгляд виконавчого комітету міської ради у листопаді 2012 року.

Для підготовки проекту Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2013 рік рекомендував керівникам громадських організацій, які опікуються інвалідами, ветеранами та багатодітними родинами у м. Чернігові, до 15 жовтня поточного року надати свої пропозиції відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.