Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:08:26

Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій у м. Чернігові

22.08.2012   09:30

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради заслухав інформацію начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка про хід виконання Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік.

Загалом з міського бюджету м. Чернігова впродовж року отримають фінансову допомогу 13 громадських організацій на загальну суму 546754 грн. За період з 1 січня до 1 серпня громадськими організаціями, за словами С. Кухаренка,  використано 267569 грн., що становить 48,9 % від загальної суми фінансових призначень на 2012 рік.

Кошти згідно з Програмою спрямовано на реалізацію основних завдань та функцій, які здійснюють громадські організації, зокрема: соціально-побутову реабілітацію дітей і молоді з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей, надання медичної допомоги учасникам бойових дій, інвалідам та ветеранам праці, придбання для них медикаментів і продуктових наборів, організацію літнього відпочинку дітей з багатодітних родин, соціально-побутових послуг бездомним громадянам та інші.

Виконком міської ради доручив відділу звернень громадян та соціальних питань продовжувати здійснювати аналіз ефективності заходів Програми та підготувати проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації та безпритульних у м. Чернігові на 2013 рік і внести його на розгляд виконавчого комітету міської ради у листопаді 2012 року.

Для підготовки проекту Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2013 рік рекомендував керівникам громадських організацій, які опікуються інвалідами, ветеранами та багатодітними родинами у м. Чернігові, до 15 жовтня поточного року надати свої пропозиції відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини