Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:33:53

Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій у м. Чернігові

22.08.2012   09:30

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради заслухав інформацію начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка про хід виконання Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік.

Загалом з міського бюджету м. Чернігова впродовж року отримають фінансову допомогу 13 громадських організацій на загальну суму 546754 грн. За період з 1 січня до 1 серпня громадськими організаціями, за словами С. Кухаренка,  використано 267569 грн., що становить 48,9 % від загальної суми фінансових призначень на 2012 рік.

Кошти згідно з Програмою спрямовано на реалізацію основних завдань та функцій, які здійснюють громадські організації, зокрема: соціально-побутову реабілітацію дітей і молоді з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей, надання медичної допомоги учасникам бойових дій, інвалідам та ветеранам праці, придбання для них медикаментів і продуктових наборів, організацію літнього відпочинку дітей з багатодітних родин, соціально-побутових послуг бездомним громадянам та інші.

Виконком міської ради доручив відділу звернень громадян та соціальних питань продовжувати здійснювати аналіз ефективності заходів Програми та підготувати проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації та безпритульних у м. Чернігові на 2013 рік і внести його на розгляд виконавчого комітету міської ради у листопаді 2012 року.

Для підготовки проекту Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2013 рік рекомендував керівникам громадських організацій, які опікуються інвалідами, ветеранами та багатодітними родинами у м. Чернігові, до 15 жовтня поточного року надати свої пропозиції відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно водія, який вчинив ДТП з трьома загиблими

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно водія, який вчинив ДТП з трьома загиблими 08:31

Прокуратурою Чернігівської області передано до суду обвинувальний акт стосовно водія, який вчинив дорожньо-транспортну пригоду 13 грудня 2019 року на автодорозі «Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч».

Поліція розслідує обставини крадіжки лісу в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини крадіжки лісу в Чернігівському районі 08:23

Група реагування патрульної поліції оперативно відреагувала на повідомлення про підозрілу вантажівку з лісоматеріалами в Чернігівському районі.

Прилуки: вогнеборці ліквідували загоряння легкового автомобіля та будівлі гаражу

Прилуки: вогнеборці ліквідували загоряння легкового автомобіля та будівлі гаражу 08:20

1 квітня о 14:52 у м. Прилуки до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств, що по вул. Іоасафа Білгородського.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини